Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Belefér egy fiú lány barátságb...

Belefér egy fiú lány barátságba, hogy együtt aludjanak? Mármint egy ágyban? Én 18/F, a lány 16

Figyelt kérdés
Nem szeretnék semmit tényleg csak alvást terveztem be (kivéve ha ő kezdene el nyomulni :P) És akinek volt már ilyen az mit szokott ilyenkor maximum csinálni? Úgy értem esetleg átölelte vagy valami, vagy tényleg csak feküdtetek egymás mellett mit két darab fa?

2013. jan. 12. 22:03
 1/4 cathilina válasza:
100%
Az a kapcsolattól függ. Hidd el, van olyan mély friendzone, hogy az sem, zavarja, ha tapizod. Ha alapból nem szoktatok egymáshoz érni, akkor ne öleld át. Önmagában az egymás mellett alvás simán belefér. Azért az ágy kétszemélyes, ugye?
2013. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg a kapcsolatotoktól függ. Az pl simán beleférhet még a barátságba ha mondjuk még egy kicsit össze is bújtok de csak mert jól esik, és semmi több. Am ha összejön, és akarsz tőle valamit, és úgy érzed van is esélyed, akkor nehogy arra várj, h ő kezdeményezzen. Legrosszabb esetben max azt mondod, h "ó jaj, bocsi nem szoktam hozzá az ilyesmihez, tudod srác vagyok aztán ez úgy jött, de akkor nyugton maradok, jó éjt:)..."
2013. jan. 12. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát.. én alapból nem hiszek a fiú-lány barátságban, az egyik fél szerintem mindig többet akar... :)
2013. jan. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat, és igen kétszemélyes az ágy :D
2013. jan. 13. 14:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!