Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért ilyenek az emberek? De...

Miért ilyenek az emberek? De most öszintént mit tettem?

Figyelt kérdés
Na szóval 6 osztályos vagyok és idén mentem más suliba . Volt egy jó barátnőm . De egyik napról a másikra nem beszéld velem . Most megint joban vagyunk bár ném annyira . Volt egy masik lány akivel összebarátkoztam . S ma velem nem nagyon akart beszélgetni . Nem akartam túl rányomulni . Megkérdeztem facebookon , hogy ma mi volt a baj s azt írta , hogy : csak . Sőt még együtt szilvesztereztünk ... S talán azért van ez mert a legjobb barátnőével nagyon jól kijövök vagy miért ? Egyszerüen néha már azt érzem , hogy nagyon egyedül vagyok és hogy kár hogy átmentem abba a suliba .

2013. jan. 23. 18:56
 1/3 anonim válasza:
szia!megértem, hogy szomorú vagy, én 5.vagyok,és velem is hasonló dolog történt.Semmit sem tettél, sajnos az emberek, már nem ragaszkodnak úgy egymáshoz, mint régen.Megunják a másikat, és ott hadják.Sajnálom, hogy ez történt Veled.Amúgy ha megszabad kérdeznem melyik suliba jársz, mert ha ugyan oda mint én lehetünk barátok.
2013. jan. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Erdélyben lakok :)
2013. jan. 23. 20:11
 3/3 anonim válasza:
á értem, az szép hely!akkor nem sajnos.
2013. jan. 24. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!