Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nincsenek barátaim? Mit...

Miért nincsenek barátaim? Mit kéne tennem / Milyennek kéne lennem? (Bővebben lennt. )

Figyelt kérdés
Nincs egy barátom sem, pedig igyekszem mindenkinek segíteni, aki megkér rá. A suliban is csak akkor jó fejek velem, ha kell egy órai anyag vagy valamit tudni akarnak. Pedig nem tartom magam tolakodónak, nem erőltetem rá magam senkire. Nehezen nyílok meg, ez mondjuk igaz. Viszont így már úgy érzem, hogy soha senkinek nem leszek elég jó. Párom sincs, hogy legalább vele tudnék törődni, mert nem vagyok egy topmodell. Kövér az nem vagyok, sőt. Inkább vékonynak mondanám magam (~168 cm vagyok és olyan 49-51 kg). Lehet az a baj, hogy szemüveges vagyok (pedig nem SZTK-s szemüvegem van, pár ember szerint jól is áll) és még a mellem is kicsi? Már nem tudom, hogy milyennek kéne lennem, hogy az emberek szeressenek. :( Lassan kezdek beletörődni, hogy ilyen vagyok. Csak hát azért még reménykedem, hátha kapok valami tippet, hogy milyen legyek inkább, hogy szeressenek. :)

2013. jan. 29. 03:40
1 2
 11/12 bunny007 válasza:

Szia!

ugyanez a szitu velem is csak én 21 éves vagyok, szóval meg tudlak érteni.Először is az önértékelésünket kell kezelésbe venni, én épp most dolgozom rajta...

2013. febr. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 dandi98 válasza:
Az ember feladata nem az, hogy mindenkinek megfeleljen. Keress magadhoz hasonló embereket, akiknek az életfilozófiája( ha neked van) hasonló.
2013. ápr. 8. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!