Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » MI a véleményetek egy ilyen...

MI a véleményetek egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

barátommal együtt vagyok egy ideje, neki van egy legjobb haverja, Márk.

mi 3man össze költöztünk, az én lakásomba amit örököltem, nem kértem tőle bért, mert barátom volt. Neki volt számítógépe, azért vettünk a UPC nél netet (és tv-t.) Meg beszéltük hogy 3madolunk, és úgy fizetjük havonta.

csak annyi volt baj hogy nem tudtunk maradni, ezért haza költözünk vissza. Hülyék voltunk de a UPC is úgy maradt, kiköttetni nem tudtam , mert alá irtam 2 éves hüség nyilatkozatot. most hivtak hogy 93 eft a tarozás ki kell fizetni, szóltunk Márknak is, hogy harmadoljunk, és ő felháborodott, hogy mit képzelünk, ez már nem az ő reszortja, amúgysem az ő nevén van ezért semmi köze és egy fillért nem ad...


ez aztán az igazi barát...jóban rosszban...cserben hagyás....minekünk kell helyette fizetni, simán kérhettem tőle lakbért, de nem tettem mert jó barát vagyok... jóban velünk van mindig, állandóan cigiztetem piáltatjuk...de ha rossz van, se kép se hang... őszintén mi a véleményed??



2013. febr. 1. 17:20
 1/5 anonim ***** válasza:
az hogy többet semmit nem vennék neki,meg is szakitanám a kapcsolatot de a 93-as havidijat se nagyon értem....
2013. febr. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
jaj neem, miután vissza haza költöztünk nem fizettük tovább és felhalmozódott ez az összeg:( hülyék voltunk
2013. febr. 1. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
ja értem. nem baj tanultál belöle. de az elsö részt tartom egy ilyen r.hadékkal én nem barátkoznék pláne nem pénzelném. cigi meg pia fööööleg.... káros szarok sé még én fizessem. de neki még ha éhezne se...
2013. febr. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
már nem tartom vele nagyon a kapcsolatot, csak az a baj hogy közös társaságban avygunk...ha nem is akarom akkor is látni fogom... nem fogom ellátni semmivel...de szomorú, barátom gyerekkori barátja és ezt teszi? mért vannak ilyen emberek? és még mi vagyunk a szemetek :O !!!
2013. febr. 1. 19:17
 5/5 anonim ***** válasza:
ne vedd magadra. elöbb utobb egyedül marad és természetesen mindenki hibás lesz rajta kivül.szomoru de ez van az emberek kifordulnak magukbol vagy mindig is ilyenek voltak csak eddig nem jött elö az igazi énje. mondják is h bajban ismerszik meg a barát.
2013. febr. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!