Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok depressziós lenni....

Nem akarok depressziós lenni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy 15 éves szerencsétlen lány vagyok akinek nincsenek barátai, ruhái, zsebpénze, saját szobája, háziállata... nem vagyok antyszociális és nem azért nincsenek barátaim mert hülye vagyok hanem mert a régiekkel elveszítettem a kapcsolatot. Jövôre megyek gimibe és a mostani osztályom nagyon utál mert magyar vagyok ôk meg cigók. Másik suliba nem vesznek át mert túl sokat hiányoztam betegségek miatt. Sportolni nem tudok mert nincs rá pénzem és farmerbe nem nagyon lehet futni. A sulin kívül mindig itthon ülök. Nem mozgok semmitsem. Anyukám dolgozik de nagyon keveset keres és csak az albérletet tudjuk kifizetni belölle. Olvasni nem tudok mert nincs könyvem és az olvasójegy is pénzbe kerül. (És kölcsön kérni sem tudok senkitöl)

Hónap elején már anyukám ismerôseitôl kérünk kaját mert annyira nincs semmi.

mit tehetnék h ezt az egész hejzetet jobban viseljem??


2013. febr. 15. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

szomoru a helyzeted, sajnalattal olvastam. de a legtobb konyvtarban vannak palyazatok amivel a nehez helyzetu embereket tamogatjak, ez azt jelenti, hogy nem feltetlenul kell olvasojegyet megfizetned (csak kapod) a kultura ezaltal ingyen van, javasolnam, hogy elj a lehetoseggel.

meg valami, es ne haragudj, nem akarlak megbantani, de ha roma lennek, biztos hogy en is utalnalak ezert a mondatert:

"Jövôre megyek gimibe és a mostani osztályom nagyon utál mert magyar vagyok ôk meg cigók."

tudom, hogy ez a tyuk vagy a tojas kerdese, de ilyet, ha nem akarod, hogy barki is utaljon, soha ne mondj! meg rasszistak elott se, ha egy mod van ra!

2013. febr. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Sosem montam senkinek ijesmit. Nem vagyok rasszista csak már elegem van. Bocsi ha megbántottalak.
2013. febr. 16. 08:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!