Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Elrontottam egy...

Mit tegyek? Elrontottam egy jó barátságomat egy lánnyal.

Figyelt kérdés
Kb.2 éve nem igazán beszélünk egymással. Mind2en másik városba mentünk továbbtanulni, így alkalmam sincs találkozni vele mert kollégista vagyok ha meg találkozunk akkor egy gyenge köszönés az egész amit beszélünk. Régen hívott bulikba de mindig nemet mondtam/én hülye. / és gondolom feladta, meg szerzett új barátokat az új suliba. Meg új bandába keveredett akiket nem igazán bírok meg nem is ismerem őket. Szóval már 1.5 éve nem beszélünk. és hiányzik. Nem tudom mit tegyek. 16/L

2013. márc. 24. 00:20
 1/4 anonim válasza:
Akkor nem mindegy? Találj te is újakat magadnak.
2013. márc. 24. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
keresd te. közeledj felé. és légy kitartó.
2013. márc. 24. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Ja hát minden sarkon van egy új kutya, akivel lehet "bulizni", meg a halál unalmas kis életedet izgivé tenni, diszkó patkányként a "buliban" fetrengve.


Az ember viszont attól ember hogy szerelmes és udvarol.

És nem használati tárgyként kezeli a másikat, amit idővel automatikusan kihajít, mint minden mást is a konzum idióták.


Normális emberi kapcsolatot csakis hozzáértő és valódi szeretetre lehet alapozni. (Azaz véletlenül sem a másikat birtokolni akaró majomkodásra; de nem is magadból balekot csináló neurotikusra.


A szerelem az nem buli és szórakozás, hanem felessőség és alkotás.


Aki pedig azt akarja hogy szeressék, annak először saját magának kell szerető és szeretni tudó emberré vallnia, a másikat szeretnie. A viszonzás már - amikor eljön az ideje - az magától automatikusan megérkezik.


Csak most valami homlok egyenest más kell tenned, mint eddig tettél. Nem lesz kis feladat.


Különben bohóckodhatsz a végtelenségig, a kudarc az garantált: ezt csinálja számtalan ember: aminek meg is van az az eredménye: minden második megkötött házasság válással végződik!


Egy alapozó könyv az okosodáshoz: Erich Fromm (kiváló, elismert, világhírű pszichiáter, nem sarlatán szélhámos): A szeretet művészet könyve.

Feltéve, hogy komolyan gondolod.

2013. márc. 24. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Járj utánna,szerezd meg az e-mail címét,vagy a lakása címét és írj neki!Szervezz egy közös programot amiről tudod hogy szereti és hívd el!A legfontosabb:sose add fel!(de azért ne zaklasd!)Ha nem akar veled találkozni,sajnálom,szerezz új barátokat!
2013. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!