Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan szakadhatnék ki ebből?

Hogyan szakadhatnék ki ebből?

Figyelt kérdés
Halálosan unalmas az életem,nem motivál abszolút semmi,nincs kedvem semmihez,nincs kedvem belekezdeni semmibe,nincs társaságom/barátom akikkel kimozdulhatnák,nincsenek fiatal ismerőseim akikkel egy hullámhosszon lehetnék...Pár éve költöztem Pestre,de dög unalmas a munkahelyem,250 órát dolgozok 1 hónapban,esélyem sincs magánéletre mellette(kollégáim is beszürkült családos középkorúak)belebolondulok már ebbe az antiszoc létbe,teljesen elnyelt.Itt valahogy nem találom a helyem,pedig kedvelem a várost,csak nincs esélyem/időm fiatal körökben mozogni ismerkedni(személyiségemmel nem hinném hogy gond lenne,otthon rengeteg ismerősöm/barátom van,akik kedves jószívű,fiatalos,pörgős,humoros,szarkasztikus/ironikus embernek tartanak)..Tudom öljem meg magam :)...

2013. márc. 26. 09:06
 1/3 anonim ***** válasza:

A 250 óra az 12 órás munkanapokat vagy 24/48-as beosztást jelent. Nincs lehetőség váltani? Egy sima 8 órás munkával lenne szabadidőd és rendszeresség is az életedben. Plusz egy új munkahelyen új közösségbe is kerülnél.

De 250 óra mellett is kell, hogy legyen egy-egy szabad hétvégéd, hívjál el magadhoz pár haverodat, ha teheted.

2013. márc. 26. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:

Mégis milyen válaszra vársz? A változtatást az életedet illetően neked magadnak kell megtenned. Mi itt a gyk-n legfeljebb csak ötleteket adhatunk, hogy milyen szabadidős tevékenységet találhatnál.

Elhatározás kérdése az egész. Bármennyire is begubóztál, ki kell mozdulnod otthonról, olyan helyre kell menned, ahol lehetőség adódik egy kis ösmerkedésre. Szerintem tök jó hely lehet erre egy konditerem, ahol csoportos tesi van. Biztos vannak egy ilyen helyen hozzád hasonló korban lévők, akikkel beszédbe elegyedhetnél. Na, milyen ötlet?

2013. márc. 26. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát valójában én sem tudom h milyen válaszokat várok,inkább valami ''csodát'' 250 óra 1 hónapban,4 hetente van 1 szabad hétvégém,meg néha 1-1 szabadnapom...hát ez az én szívesen kimozdulnék,ha volna kivel,valaki kihívna,csk itt nincs egy haverom se,aki ilyen bohókás,szabad szellemű,bohém lenne mint én...1delűl meg már belefáradtam h mennyek,összevissza csapódni,eddig sem túl sok sikerrel,1magamba elég nehéz...az ötlet nem rossz de már említettem h nincs kivel,nincs időm,munka után meg már teljesen le vagyok szíva,kedv sincs.No 1 új munkahely fiatalos környezet,több szabad idő biztos mindent megváltoztatan,csak mindenki tudja hogy ez nem 1 Hollywood-i film,nincs 6 diplomám,a való életben Mo-n nem íy megy amunkahelyváltás :/
2013. máj. 1. 20:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!