Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hol tudnék megismerni 16-20...

Hol tudnék megismerni 16-20 év körüli meleg pasikat? (LÁNY vagyok! )

Figyelt kérdés

Szóval ez furának tűnhet, de szeretnék egy fiú barátot (csak barátnak, nem párkapcsolatra!!!!), aki meleg...:D nem tudom elmagyarázni, h miért, de végül is nem is ez a lényeg, hanem az, h hogy tudnék találkozni egy olyan sráccal, aki meleg és 16-20 év körüli?:D

16/L



Ja és ne haragudjatok, h ilyen tök értelmetlen a kérdés és gondolom kicsit idiótának is néztek, nem gond, csak negatív kommenteket nem kérek:)



2013. ápr. 29. 22:31
1 2
 1/18 anonim válasza:
48%
a meleg srácok nem keresik lányok társaságát...
2013. ápr. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1. válaszoló: ezt nem értem, h miért ne keresnék?:D a hetero srácoknak is van hetero haverjuk, és a lányokak is van lány barátjuk. Vagyis a meleg srác + hetero csaj az nem ilyen fajta barátság?:D vagy egy hatalmas nagy tévedésben élek?:/
2013. ápr. 29. 22:38
 3/18 anonim válasza:
0%
Mégis mi a bajod a hetero fajtámmal? :( Úgy érzem jobb barát tudnék lenni mint egy búza >.<
2013. ápr. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 fersk ***** válasza:
80%

"...egy hatalmas nagy tévedésben élek?..."

Szerinted egy homoszexuális srác csak egy (ránőtt)álruhás lány?DDDD

2013. ápr. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
23%

"nem tudom elmagyarázni, h miért"


Igen, már megszoktam, hogy ti fiatal pitsák soha semmit nem tudtok megmagyarázni, hogy miért, csak csináljátok a sok ostobaságot. Mint pl. ez a homok*ssal való ismerkedés is...

2013. ápr. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Rendszeresen tesznek föl ilyen kérdéseket. Lehet, hogy már az összes itt lévő meleget elhappolták előled a barátkozni vágyó csajok.
2013. ápr. 29. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

jóóég.. (ránőtt)álruhás csajok a melegek?? több meleg ismerősöm is van (idősebbek, 25-30 évesek), nem gondolom ezt róluk, ugyanolyan pasik, mint a többiek!!


am pedig igazság szerint el tudnám magyarázni, csak olyan hosszan, hogy azt senki sem olvasná el, akk meg értelmét vesztette a kérdésem, mert senki nem olvassa végig és senki sem válaszol rá... és nem kell rögtön le p.csázni ezért. egy ártatlan kérdést tettem fel, erre rögtön jönnek a támadások, pedig én igazán nem akarok semmi rosszat.. nem értelek titeket.

2013. ápr. 29. 23:51
 8/18 A kérdező kommentje:
5ös válaszoló: ha érdekel a 'miért' kérdésre válasz, írj rám, priviben elmagyarázom, de véleményem szerint tökéletesen értelmetlen lett volna elmagyaráznom a kérdés feltevésénél, mert ez lényegtelen mellékinformáció.
2013. ápr. 29. 23:52
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok sorozatot nézel, amikben úgy állítják be, hogy az extra-hiperszuper-kúl, ha egy csaj homérosszal lóg, mert kilakkozhatják egymás lábkörmét, és fikázhatják a gonosz pasikat.
2013. ápr. 30. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
19%
Persze, hogy nem értesz, ezért is vagy pitsa. Majd ha megérted, akkor már normális nő leszel.
2013. ápr. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!