Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek ha van valaki aki...

Mit tegyek ha van valaki aki a barátjának hisz, de én nem annyira bírom?

Figyelt kérdés

Folyton követ, mellém akar ülni. Először barátkoztam vele,de ráébredtem hogy nem teljesen eggyeznek a nézeteink. Ezt meg kihasználásnak érzem hogy kb. csak arra használom hogy elkérjem tőle a házit, meg megkérdezzem mikor írunk dogát.

Segítsetek.



2013. máj. 13. 19:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem keresed a társaságát, nem kéred el tőle a házit, stb. akkor egy idő után le fog szállni rólad, mert akaratlanul is megérzi, hogy nem érdekled.
2013. máj. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hát, ebben nem vagyok teljesen biztos az ő esetében.
2013. máj. 13. 22:16
 3/13 Sparr0w ***** válasza:
Állítsd be magadat úgy hogy megutáljon: kérdezd meg a véleményét valamiről aztán te mond az ellenkezőjét. Így még vicces is lesz a dolog. Például kérdezd meg mit gondol a cigányokról ha azt mondja nincs velük baja mond h te kiírtanád mind egy szálig, ha azt mondja hogy utálja őket mond hogy te arról álmodsz hogy olyan barátod/barátnőd legyen. :)
2013. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Ha ezt csinálnám akkor meggyőzném az ellenkezőjéről és utána már ő is azt vallaná.
2013. máj. 13. 22:42
 5/13 A kérdező kommentje:
Elsőtől meg azt kérdezném, hogy hogyan érjem el hogy ne üljön mellém? :d
2013. máj. 13. 22:45
 6/13 Sparr0w ***** válasza:
Például ülj más valaki mellé...
2013. máj. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de ez mennyire sértené meg?
2013. máj. 14. 21:14
 8/13 Sparr0w ***** válasza:
Miért érdekel hogy megsérted-e ha nem akarsz vele barátkozni? Mond a szemébe egyenesen hogy szeretnél egyedül ülni, nem akarsz társaságot, az őszintébb, talán kevésbé sértő.
2013. máj. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Na holnap megpróbálom. Kíváncsi leszek a reakcióra :D
2013. máj. 15. 17:42
 10/13 anonim ***** válasza:
na mi lett?
2013. máj. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!