Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nem bírom tovább!...

Mit tegyek? Nem bírom tovább! segítség!

Figyelt kérdés
a problémám az hogy, mind1 hogy mikor fekszem le, hajnalban felébredek.általában 2 óra körül, és ritkábban 3, vagy 5 órakor.szőrnyű! :,( már nagyon kimerült vagyok, mert már kb. 1 hónapja folyton ez megy.van amikor ezután fél órán át nem tudok visszaaludni, de van amikor rögtön sikerül.van akik szerint stresszelek a suli miatt, de nem tudom hogy így van-e.mit tegyek?ha ez így folytatódik, akkor én tényleg egy butaságot fogok elkövetni, mert nem bírom tovább....ezért kell segítség!!! SOS

2013. ápr. 6. 12:00
 1/1 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszertárban vénynékül kapni Hova gyógyszert, ami inkább gyógynövény kivonat. Este vegyél be le fekvés előtt. Ez egy nyugtató,meg könnyíti az alvást.
2013. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!