Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak? Nincsenek...

Mit csináljak? Nincsenek barátaim stb (lent)

Figyelt kérdés
15/L vagyok.Szóval nincsenek barátaim,se suliból,se sehonnan.Amúgy nem vagyok szép,sőt,de azért ehhez a barátságnak nem sok köze van.Szinte sosem beszélek mással rendesen, családtagokon kivül.Ha kérdeznek,akkor válaszolok,max visszakérdezek és kb ennyi.A suliban is minden fiú azt mondja hogy ocsmány vagyok,kerülnek direkt.Az utcán mikor megyek látom hogy csomó ember bámul,és biztos nem azért mert annyira szép vagyok.Öltözködésem is kb olyan hogy azt veszem fel amit találok,mert anyám nem akar/nem tud venni ruhákat,még turiból sem nagyon,de szerintem inkább nem akar.Utcán már azt is mondta egy idegen pasi hogy bolond mikor elmentem mellette,biztos rám mondta,mert más nem volt a közelben.Amúgy nem vagyok bolond,szerintem elég normálisnak tűnök és az is vagyok,ezt hogy bolond még olyan ismerőseim sem mondják rám akik utálnak,szóval senki.Szóval önbizalmam=0,vagy még az alatt.Mindenhol én vagyok az aki nem szól hozzá semmilyen témához,mert ha gondolkozom akkor sem jut eszembe semmi amit mondhatnék,ha nem gondolkozom akkor sem.Ezért mondták már rám azt is hogy abberált vagyok,azért mert az illető "még alig hallott beszélni".Járni sem jártam még senkivel,de elég csúnya vagyok,szóval ez nem is lep meg.Képet nem teszek fel.

2013. máj. 15. 23:13
 1/4 Sparr0w ***** válasza:
100%

Én is sokszor van hogy nem szólok semmit, csak akkor veszem észre ha már rámszólnak, nem erény a sok beszéd szerintem, mert aki folyton locsog csak üres szavakat köpköd. Amihez nem is nagyon lehet hozzászólni...

Bár nekem nincs önbizalom hiányom nem igazán zavartatom magam van hogy kérdésre sem válaszolok ha nem akarok akárki is kérdezi.

Amúgy a csúnyaság eléggé szubjektív, de ha nincs valami komoly rendellenességed, bőrbetegség vagy hasonló akkor a csúnyát én túlzásnak vélem, életemben néhányszor láttam csak csúnya lányt, de az nem jelenti hogy az összes többi tetszett volna.

Ezekről a dolgokról csak beszélgetni lehet, de megoldást (főleg azonnal) nem tud senki találni csak te találhatsz magadnak.

Mindenesetre az biztos hogy bolond nem vagy.

2013. máj. 16. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Nekem sincsenek barátaim csak ilyen potya "haverok" azoknak is csak akkor kellek ha kell valami :( nagyon rossz érzés hogy sokszor nincs olyan ember akiben bízhatnál és kölcsönös lenne anyudon kívül..pedig elég nyitott embernek tartom magam,lehet talán visszataszító vagyok..vagy a negatív kisugárzásommal van baj..konkrétan még senki sem mondta hogy csúnya vagyok,de én is nézek tükörbe.Szerintem ne foglalkozz velük,keress neten barátokat ha itt nem megy..én játék közben ismertem meg egy pár jó fej emberkét és őrájuk többször számíthatok mint a sulis "haverjaimra".. azt várom már hogys elmenjek innen.14/L
2013. máj. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

pedig az írásod alapján értelmes lánynak tűnsz

szerintem neten írj rá az osztálytársaidra keress valami indokot, ha jobban megismernek biztos barátságosabbak lesznek.

2013. máj. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Figyeld meg, hogy van e esetleg másik olyan ember e a környezetedben, aki hasonló helyzetben van, mint te, ha igen, menj oda hozzá, próbálj meg barátkozni. Egyébként meg mosolyogjál az emberekre, mert az pozitív benyomást kelt. Az interneten pedig nagyon sok ilyen DIY videó van, amiben fillérekért találsz nagyon jó ötleteket, azzal egy kicsit feldobhatod a kinézeted, ha van kedved hozzá.
2013. aug. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!