Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Gondoljátok, hogy tényleg...

Gondoljátok, hogy tényleg végleg elveszítettem?

Figyelt kérdés

A legjobb fiú barátommal nem beszéltünk 3 hónapig..Szóba sem állt velem,még az írásaimra sem válaszolt..A barátnője az ellenségem volt már 9 éves korom óta..Egyszer csak rám írt,hogy sajnálja,és bocsássak meg neki,mert a barátnője tiltotta meg,hogy beszélgessen velem.Én megbocsájtottam neki,de megint nem beszéltünk 1 hónapig..Kicsit bepipultam,és felhívtam,hogy már megint mi baja van..Azt mondta,hogy majdnem lebukott,hogy szóba állt velem,mert a barátnője látta,ahogy beszélgetünk,és hogy szünetelnie kéne a barátságunknak..Vagyis egy lány miatt dobta a legjobb barátját..Soha többé nem akartam vele beszélni,hiába írt,nem írtam vissza,hiába hívott kinyomtam,hiába közeledett ha meglátott,én elmentem..Aztán a napokban rámírt,hogy sajnálja,beszéljük meg stb..De nekem volt elég bajom,nem akartam,hogy felidegesítsen,így elhajtottam..Másnap megbántam.Bocsánatot kértem tőle,és elmondtam hogy a legrosszabb pillanatban írt,és sajnálom,megértem ha nem akar beszélni meg ilyenek..Erre írta,hogy neki is vannak problémái,és megértette,nem kell nekem már többé..

Ma felhívott a barátnőm,és elmondta,hogy beszélt Vele.Azt mondta,hogy új életet kezdd,sok embert kizár az életéből,és szakított a barátnőjével,és csak ő lesz az egyetlen,aki hiányozni fog neki.Erre rákérdezett,hogy velem mi lesz..Mondta,hogy én sem leszek benne.

Azok után,amiket tettem érte..Hogy még hajnali 3-kor is felhívhatott,ha baja volt..Hogy mindig kiálltam mellette.Hogy mindent elmondtam neki.

Szerintetek komolyan gondolta?Végleg kizár az életéből,és mindent elfelejt?Már soha nem kellek már neki? Valaki tud tanácsot adni,mihez kezdjek most?Vagy engedjem el őt?



2013. máj. 20. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Engedd el őt. Sajnos eléggé kihasználta a barátságotokat. Találsz jobb barátokat, akik érdemesek arra hogy törődj velük, tojd le ezt a srácot a továbbiakban.
2013. máj. 20. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Hát én nem hagynám annyiba,hogy 1ről a 2-re lekoptasson ,meg kéne beszélni vele hogy mibaja lett mert a semmilyé biztos nem csinálja ezt!
2013. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Alaque ***** válasza:
Ezek a nagy tizenéves "új életet kezdek" dolgok nem szoktak soká tartani, ne aggódj.
2013. máj. 23. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Valaki örökre veled marad de valaki csak átfut az életeden. Nagy nyomot hagy a szívedben de elmegy. Ha igazi barát most akkor csak mérges de visszajön. Talán ő is ilyen. Talán nem. Minden jót! Kívánom hogy kibéküljetek.
2013. jún. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, elolvastam, amit leírtál, és csak kíváncsiságból: van valami fejlemény? Ha még nem történt meg, én is kívánom hogy kibéküljetek! Egyébként az összes többi válaszolónak igaza van. Nekem volt egy MLB-m (mindörökké legjobb barátnő), nagyon sokszor úgy voltam vele, hogy nem beszéltünk napokig, de végül kibékültünk. Aztán legutóbb betelt a pohár, és végleg, komolyan otthagytam. Ennek már vagy fél éve.
2013. jún. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek,kibékültünk.Rájött,hogy a barátnője egy ribanc és azóta minden egyes nap bocsánatot kér azért,ahogy viselkedett.(:
2013. jún. 10. 19:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Az Univerzum helyreállt.
2013. jún. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Így kell ezt :D
2015. jún. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!