Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Én vagyok "béna" vagy az én...

Hana :) kérdése:

Én vagyok "béna" vagy az én esetem a normális?

Figyelt kérdés
A barátnőm egy évvel fiatalabb nálam (12) . Az ő anyukája hihetetlenül engedékeny,minden téren. Mindenhova elengedik,egyedül.Még külföldre is a sulival.Na én ennek pontosan az ellentettje vagyok,mert a szüleim nem engedékenyek,jó tény és való van amikor hálát adok nekik.Neki már megengedték,hogy a suliból úgymond "lehet fiúval kapcsolata" ,szóval járhat fiúval. Persze én ezért kicsit furán érzem magam,vagy nem is tudom,mert ő kb a 3. fiúján van túl (omg) pedig én idősebb vagyok nála.Igazából nem azt kérdezem,hogy akkor most én is járhatok fiúval,hanem,hogy az a helyes az én koromban,hogy ha még nem járok senkivel,sőt még az ő korában sem,akkor az nem ciki/baj ?

2013. máj. 20. 20:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Bőven ráérsz még a fiúzással.
2013. máj. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Én is ezt látom idelisnak,csak nem értem ő miért nem ér rá. Azt utálom a legjobban,mikor azt mondja nekem,hogy : Jajj úgy utálom mikor egyszerre több fiú is tetszik,de nem tudok választani! (??) Néha már az agyamra megy,már nem is olyan jó a barátságunk...
2013. máj. 20. 20:27
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed jól magad vele, nem kötelező vele barátkozni.
2013. máj. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban komolyan gondolná a kapcsolatokat, még az elsőn sem lenne túl a barátnőd.

Nem hibáztatom, hiszen még gyerek, ezért fogalma sem lehet, milyen egy valódi kapcsolat, de tényleg ráérne még.Mire eljutna abba a korba, ahol ez ténylegesen kezdődik, már régen ki lesz égve.

Szerintem ha nem gondolod komolyan a dolgot, akkor várj még, amíg majd fogod.Teljesen felesleges siettetni.

2013. máj. 20. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
12 évesen elég durvának tartom, hogy túl van a 3. fiúján. Én 26 vagyok, de ilyen idős koromban nem a fiúk jártak az eszemben. Persze volt aki tetszett, tiniszerelmek, de barátom is csak 17évesen lett. Szóval adj hálát, hogy ilyen szüleid vannak, később rá fogsz jönni, hogy így a helyes. Olyan meg ne járjon a fejedben, hogy béna vagy. Szerintem normális a gondolkodásod!
2013. máj. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Na most akkor megnyugodtam! :) :D
2013. máj. 20. 20:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Undorító, amit csinál. Ez olyan mocsok, amit nem visz le semmi. Ha később netán magához tér, egy ideig bánni is fogja. Inkább bánja az ember azt, amit nem tett meg, mint azt, amire vetemedett, nem? Mármint ha semmi se jó neki.
2013. máj. 22. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

12,5 évesen volt először "barátom". Attól még mondjuk amit csinál az nem vezet jó út felé, de mondjuk ilyen világban.

Mondjuk amit írni akartam,annak az lett volna a lényege,hogy 12,5évesen volt barátom először,most 16 leszek,és nincs már jó ideje, r*banc sem lettem, csak volt ilyen 'kamasz szerelem' korszakom.

Ha nem jó a barátság,akkor szakítsd meg.

2013. máj. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!