Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti kitartanátok egy régi...

Ti kitartanátok egy régi barátotok mellett, ha a párotoknak vagy leendő párotoknak fenntartásai lennének vele kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, még nem is nagyon adott alkalmat, hogy igazán megismerjék egymást. És nem is nagyon akar valamiért.

Nem mondja, hogy ti ne járjatok össze, de folyton húzza a száját, ha a barátoddal foglalkozol és meglehetősen tiszteletlen hangon beszél róla és vele.



2012. okt. 15. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Fenntartások lehetségesek, de kizárt, hogy ne tudnám őket egymással kölcsönösen elfogadtatni. Ennek nagyon egyszerű oka van. A régi barát azért az, mert az egyéniségünk közel áll egymáshoz, hasonló az értékrendünk. A páromat azért választottam, mert az egyéniségünk közel áll egymáshoz, hasonló az értékrendünk. Tehát az övék is. Akkor pedig nem fogják utálni egymást.
2012. okt. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nlam a barát téma tabu. Tehát ha a páromnak nem tetszik, akkor nem kell vele megismerkedni, összejárni, pacsizni, de engem ne tiltson tőle. Nem beszélek róla neki és kész. Persze ehhez az is hozzátartozik, hogy a barátságunk is egészséges mértékű legyen.


Példának okáért, van egy meleg barátom. Sok hetero pasi nem rajong a melegekért ugyebár. Nem várnám el a páromtól, hogy kísérgessen a meleg barátomhoz, de 3-4 havonta biztos, hogy találkoznék vele. (amúgy sem találkozunk sűrűbben)

2012. okt. 15. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát... Ha nekem van (vagy lehetne) meleg barátom, tehát nem vagyok homofób, tuti nem járnék egy homofób férfival. Legalábbis ha nagyon merevek a nézetei, és lehetetlen áttörni az elutasítás falát.

Azonos értékrendű társ a legjobb. Ő biztos nem fog görbe szemmel nézni a barátainkra.

Szerintem úgy ideális, ha hajlandó meggyőződni arról, milyen ember az a barát. Ha ezután mégsem rokonszenvezik vele, akkor meg nem barátkozik vele és kész.

2012. okt. 15. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!