Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hajt a kíváncsiság. és érdekel...

Hajt a kíváncsiság. és érdekel a véleményetek. Szerintetek? (legjobb barátnő)

Figyelt kérdés

4-5 éve megismerkedem K.-val (nem szeretném név szerint) amikor megismerkedtünk egyre többet voltunk együtt egyre jobban megbíztunk egymásban. Végül ő lett a legjobb barátnőm.Mindig kiálltam mellette és ez fordítva is igaz volt.Mindent elmondhattam neki az ő barátjával is nagyon jóba voltam.. 1 éve szét mentek.. majd a barátnőm,K vett egy 180fokos fordulatot és megváltozott..:\(amit megértek) aztán ahogy telt az idő kezdett a régi lenni..

az elmúlt 2-3 hónapban alig beszélünk,alig találkoztunk.. ami szerintem nagy részben nem rajtam múlt,mert mindig írtam neki.. amikor szétmentek a barátjával akkor közelebb került más régebbi barátnőjéhez ami persze nem baj mert nem csak én létezem,csak amikor együtt bulizunk elég sz*r érzés,hogy én vagyok MINDIG leszarva.. úgy érzem magam,mint aki csak akkor jó ha nincs más..


kérdésem igazából nincsen,hogy mit csináljak stb... csak véleményetekre vagyok kíváncsi:)


2013. máj. 23. 14:42
 1/9 anonim válasza:

Szia!

Csináld ugyanazt amit ő veled! Ha ő úgy gondolja hogyha nincs ló jó a szamár is, tedd te is ezt! De én azért ezt elmondanám neki is...

2013. máj. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Mindenféle képpen el kell mondanom neki:)

Csak egyszerűen nem értem:D hetekig nem ír.. aztán meg ír mintha misem történt volna.. namindegy köszönöm a tanácsod:)

2013. máj. 23. 15:09
 3/9 anonim válasza:
Kicsik vagytok ti még
2013. máj. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ahhoz képest,hogy azt sem tudod,hogy hány évesek meg alapból milyenek vagyunk eléggé elítélő vagy:) de lehet,hogy te ekkora zseni vagy:)
2013. máj. 23. 15:40
 5/9 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá szeretné fűzni,hogy tudom jól hogy nem abból áll egy barátság,hogy facebookon nyáladzunk.. és,hogy akkor is barát ha a világ másik végén van... de nem szeretném ha kedve szerint rángasson:) és köszönöm a kommenteket.. a negatív vélemény is vélemény:)
2013. máj. 23. 15:47
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj a barátnőddel erről a dologról. Ha tényleg igazi barátnő, akkor nem fogja többé ezt csinálni veled. Sok sikert.
2013. máj. 23. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2013. máj. 23. 16:37
 8/9 anonim válasza:
Első kommentelő voltam! Majd írj, hogy mit mondott, sikerült e rendbe hozni!!!! sOK SIKERT!!!!
2013. máj. 23. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Írok :) és még egyszer köszi!!:)
2013. máj. 23. 19:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!