Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csinálajak a baratnommel?

Mit csinálajak a baratnommel?

Figyelt kérdés
osszevesztunk. Azert mert o azt gondolja h elhanyagolom egy masikbaratnom miatt aki az o osztalytarsa. Pedig ok joba vannak. most 8.osok. Es azt mondta h o csak 3. kerek. De szerintem nem igy van. En nagyon szeretem ot. idosebb nalam.es most fog ballagni. es a jovoben meg nem talizunk mert sokaig van suliban hetvegen meg az apjanal. De szerintem nem baj ha massal is baratkozok. es azt mondta h kilep az eletembol . es h neki nehez. de en nem akarom. es meg azt mondta h mar ne beszeljunk h szokja a szitut h en nem vagyok. Elhanyagolom? Mostanaba kevesebbet beszelek vele, de ennyire? Nem akarom elveszíteni..ez tegnap volt. ma meg a suliba egyaltalan nem szoltunk egymashoz.. (nincs ekezetem)

2013. máj. 24. 13:58
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Mád me is haragudj ez túlzás. Mit kell drámázni? Nem vagy személyes vagyon tárgy természetes hogy más társaságára barátságára is vágysz amit csinál az állîtólagos barátnőd azt úgyhívják érzelmi zsarolás és kisajátítás. Egy igazi barát ha úgyérzi eltávolodtak akkor probál közös programot szervezni megismerkedni esetleg barátkozni a 3. félel is nem hisztérikàzni és előadni a hattyú halálàt. Ha ennyire szereted próbálj vele kommunikálni amennyiben hajthatatlan akkor ez semmikép sem baràtság és hagyd rá nem kell felesleges köröket futni , ha neki csak ennyit jelent. Sose értettem az ilyet ha problèmàja van az embernek nem elfutni meg kiírni kell magunkat a másik életéből hanem megbeszélni, megoldani ha tényleg fontosak vagytok egymás számára legyen ez baràtsàg vagy szerelem.
2013. máj. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!