Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nagyon rosszul tettem, hogy...

Nagyon rosszul tettem, hogy elmondtam, hogy megcsalják?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátnőmmel esett meg, hogy egy éve folyamatosan több lánnyal csalja a pasija. Ez egy elég tág baráti kör, mindenki ismer mindenkit... a tudomásomra jutott, abszolút nem szégyellte a srác, és egyfajta nyílt titok volt azok között, akik a sráccal jóban vannak.

Néhány hónapja a csajszi legjobb barátnője látta a srácot egy másik csajjal csókolózni, de a pasi kimagyarázta,a csajszi elhitte neki,a legjobb barátnőjével pedig összeveszett emiatt. Ekkor már tudtam mi a helyzet és baromi nagy lelkiismeret furdalásom volt, amiért a másik barátnője rögtön elmondta neki, én meg tartom a hátamat egy ilyen gerinctelen embernek.

Most viszont, miután az utóbbi hónapokban kórosan lefogyott a barátnőm a sok stressztől, idegtől, megint a pasijára volt kiakadva, de szinte reménytelenül már... és elmondtam neki. Lehet, hogy szart kavartam, de ahogyan láttam a szenvedését, a fogyását, az állandó sírást, és hogy a srác többször meg is ütötte, úgy gondolom ennél csak jobb lehet. Nem?


2013. máj. 26. 18:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jól tetted.
2013. máj. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, a többiek meg ne vallják magukat barátoknak, ha hónapokig simán végignézték ezt.
2013. máj. 26. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindig úgy cselekedj, ahogy te is elvárnád másoktól.


Neked, hogyan esne ha mindenki tudná csak te nem, hog a pasid füvel fával csal, és még a közvetlen barátaid sem mondanak semit.

2013. máj. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
NAGYON JÓL TETTED!!!Tényleg!
2013. máj. 26. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm, hogy ti is így gondoljátok. sajnos kerültem már olyan helyzetbe, hogy rajtam kívül mindenki tudta h megcsaltak csak én nem. utólag megalázva, megszégyenítve éreztem magam, hogy a nagy szerelemről beszéltem, amikor a beszélgetőpartnerem nagyon jól tudta h mi történt.

a sz@r a történetben csak az, hogy most a fiú, akinek a titkát elmondtam, engem állított be a világ legnagyobb szarkavarójának, és most aki őt szereti, engem utál.

nem baj, én úgy gondolom, hogy egy társfüggő, a kapcsolatból menekülni nem tudó lánynak adtam ezzel esélyt arra, hogy egy új, jobb életet kezdhessen a görény nélkül, aki mellesleg a barátnőm. szerintem nem tettem rosszat.

2013. máj. 27. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!