Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszéljek erről vagy hagyjam?

Beszéljek erről vagy hagyjam?

Figyelt kérdés

5 éve vagyunk egy osztály és itt vagyunk négyen. 3 lány + én. Most lesz A B és C lány. A-t mindenki nagy poéngyárosnak tartja, közben olyan kétszínű, hogy már lassan egy szivárványt is megszégyenít, de senki nem tudja és gondolná róla. B pedig színtúgy akárkit kibeszél. A stílusa az a nagyon leszarom-stílus, és azt hiszi, hogy gyönyörű és mindenki szereti, pedig rengeteg embert idegesít. Ja, és büdös. Mindketten "nagyon lazák", nem azok a plázacicák meg akik sminkelik magukat vagy követnék a divatot, stb. És C, ő úgy érzem, hogy ott van a legjobb barátaim között. Úgy igazán 3 éve vagyunk nagyon jóban. Voltak kisebb-nagyobb viták, de mindig kitartottunk egymás mellett, és amikor történt pl. valami pasiügy, elsők között szóltunk egymásnak. Én ki nem állhatom A-t és B-t, annyi, de annyi keserűséget és csalódást okoztak már nekem, hogy össze sem lehetne számolni szerintem. Kibeszélnek és -tek sokszor, és azt hiszik nem tudom. Már mindenki velük azonosít, úgy értve ha "klikkekről" beszélünk (bár szerencsére nálunk annyira nincsenek). A lényeg, hogy ÁLLANDÓAN kibeszélik C-t, de C ezt nem eszi észre. Szerintem a lelke mélyén tudja, de nem értem egyszerűen, mert szinte fut utánuk. És igenis rosszul esett, mikor pl. megkérdezte A-t és B-t, hogy ott alszanak-e nála, de mivel egyiknek sem volt kedve, valami mondvacsinált ürüggyel lemondta és csak utána jöttem én. De C-vel olyan a barátságunk, hogy rengeteg időt töltünk együtt, mégsem tudunk mindent megbeszélni sose, mindig marad valami:) A olyan, hogy mindenkivel jópofizik, és mikor az illető hátat fordít vagy elmegy, azonnal forgatja a szemét és elkezdi mondani hogy "mennnnnnnyire idegesítő! arghhh". B pedig az a naggyon negatív ember, aki örökösen és amikor csak alkalma nyílik rá, mindent leszól és mindenkit oltogat. Főleg C-t, rendszerint ahogy megszólal, elküldi jó messzire, mindegy, mit mondott.

Na szóval már nem tudom, hogy meddig bírom ezt az egészet és ez lenne a kérdés, hogy mondjam és beszéljek-e erről C-vel? Nem tudom komolyan, hogy nem tudja vagy érzi, hogy kibeszélik, meg nem bírják annyira(örökösen lehagyják, nem várják meg "véletlenül") ..? Már öt teljes éve gyűlik ez bennem. Azt mondták, hogy majd C rájön egyszer csak és majd jobban megbecsül, vagy rájön, hogy ők nem az igazi barátai, de nem tudom, hogy kibírom-e, mert ez nagyon régóta megy már így. Szerintetek?



2013. máj. 27. 19:13
 1/1 anonim ***** válasza:
Vond kérdőre C-t hogy ki az ő barátja te, vagy A és B. És mondd meg hogy te mit gondolsz róluk. Lehet hogy ő meg azt hiszi, hogy te jóban vagy velük, ezért ő is velük.
2013. máj. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!