Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit tegyek? Van egy barátnőm...

Mit tegyek? Van egy barátnőm aki kétszínű úgymond mivel a barátjait kibeszéli (köztük engem is) a szemükbe meg jó pofizik. Mindig is tudtam, hogy kétszínű de amikor olyan kedves velem meg minden de tudom hogy kétszínű.

Figyelt kérdés

Ja és van egy fiú aki tetszik neki titokban szívezget neki egyébként letagadja. Ölni tudna érte.

13/L



2013. máj. 28. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Az ilyen barátnő nem barátnő,mond a szemébe,hogy szarkeverő és,hogy mindenkit kibeszél!Hidd el se gazdagabb se szegényebb nem leszel ha elhajtod a francba!Legyen egy kis tartás benned mutasd meg,hogy te több vagy nála és vágd az arcába mit is gondolsz róla!Hidd el nagyon bátornak fognak gondolni a többiek és a lelkednek is jól esik majd!Azzal meg ne törődj,hogy mit fog szólni hiszen őt sem érdekli,hogy te mit érzel amikor megtudod,hogy kibeszélt téged!Hidd el ez tapasztalat!
2013. máj. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Aranyos vagy, hogy megosztottad velem a tapasztalatodat. Megfogadom a tanácsot.
2013. máj. 28. 21:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!