Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Kibeszélnek a hátam mögött,...

Kibeszélnek a hátam mögött, veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
Persze tudok róla, látszik. De hogyan kérdezzem meg egyáltalán hogy mi a baja. Veletek volt már ilyen? (pl.: Történt veled valami jó, irigykednek, és kibeszélnek?)Mit csináljak?
2013. máj. 29. 18:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Rohogj a markodba! Azert beszelnek rolad mert irigyek es az o eletuk olyan ures es unalmas, hogy maseval vannak inkabb elfoglalva. Szanalmas az ilyen.
2013. máj. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 tetris ***** válasza:
100%
Olyan ember a Földön nincs, akit ne beszélnének ki a háta mögött. Nem vagy ezzel egyedül. Ha ennyire bánt a dolog, akkor állj oda eléjük, és szemtől szembe kérdezz rá. De ezzel nem kellene foglalkoznod. Ne is törődj velük.
2013. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Ah,meg soha....az elet mar csak ilyen.
2013. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznapi dolog mindenkit kibeszélnek.

Én egyszerűen nem álltam szóba többé az ilyenekkel. Vagy ha muszáj volt - pl. munkahely - akkor a minimumra korlátoztam a kommunikációt.

Ha megkérdezték miért nem beszélgetek velük annyit akkor megkérdeztem, hogy nem esik le a tantusz? Gondolkodj rajta!

Beszéltek ti rólam épp eleget a hátam mögött nem vagyok hülye nem is kell tagadni. Ha annyira nem tetszek meg lehet mondani ahogy a felnőtt, értelmes emberek teszik. Hát mögött pofázni én is tudok bárkiről.

Persze volt sértődés de nem tudtak, mit mondani rá mert igazam volt. Nem engem minősített a dolog.

Szard le magasról hidd el, hogy az ilyenek, akik kibeszélnek valakit azok mindenki mást is kibeszélnek és őket is kibeszélik.

Az ilyenek egymással is ugyanezt csinálják. Ezt már régen megfigyeltem egymással a legszemetebbek. Figyeld csak meg tartsd nyitva a füleidet. Ha együtt vannak a pletyisek egymás arcába vigyorognak de csak forduljon el az egyik... máris megkapja.

Aztán ha a másik nincs ott akkor meg az kapja meg.

Tovább kell lépni és kész. Hagyni kell az ilyet hadd főjenek a saját gonoszságukban.

2013. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm mindenkinek!!!!
2013. máj. 29. 18:27
 6/7 anonim válasza:
100%
Haters gonna hate, kedvesem! :D Örülj neki, hisz' ha vannak utálóid, valamit már jól csinálsz ;)
2015. márc. 25. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A barátnőm átjött hozzám és a szomszédban lakik a másik "barátnőm" elhívta a szomszéd a barátnőmet és kibeszéltek de én csak becsuktam az ajtót negvártam míg ott marad a szomszédnál gyors át vittem a cuccait és oda írtam papírra hogy nyugodtan beszéljenek ki :D
2018. máj. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!