Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért félek mindig attól hogy...

Miért félek mindig attól hogy az emberek kibeszélnek a hátam mögött?

Figyelt kérdés
Elég gyakran, pl. ha facebookon ráírok valami élőbeli ismerősömre, kérdezek dolgokat, sokszor tartok attól hogy ki fog beszélni a haverjainak. Meg sokszor úgy érzem rólam beszélnek az emberek, rosszakat.
2012. jún. 1. 16:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Pedig, hidd el, hogy, hogy mindenkinek kisebb gondja is nagyobb annál, semmint veled foglalkozzon. Mit gondolsz? Pont a mai világban, amikor az emberek annyira nem törődnek egymással,hogy azt sem tudják, hogy ki a szomszédjuk. Most, amikor mindenki saját magával van elfoglalva? Miért beszélnének ki pont téged? Nem vagy te sem színész, sem politikus, sem akkora potentát, hogy rád vesztegetnék az idejüket? Vagy azt gondolod, hogy olyan különleges személyiség vagy? Ugyan!
2012. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én ezért is nem vagyok fent az ilyen oldalakon!

Engem aztán ne beszéljen ki senki,meg engem sem érdekel mit csinál más,nem hogy irogatok neki...

Mire jó ez?

A fele sem igaz,amiket oda föltesznek!!

Mintha milyen irigylésre méltó életük lenne,pedig aztán..pff

2012. jún. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert nincs elég önbizalmad és önismereted. Ha lenne, pontosan tudnád, ki vagy, milyen vagy és mennyit érsz. De mivel nem tudod, mások véleményétől teszed függővé a saját megítélésedet.
2012. jún. 1. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ez üldözési mánia.
2012. jún. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én is nagyon durván félek ettől..ha ki kell az utcára lépnem..már a szomszédok előtt feszengek..nem tudom hogy hogy viselkedjek normálisan..mert ha kedves vagyok..visszahúzódó félénknek vélnek, ha pedig komoly arcot vágok..ridegnek vagy életuntnak..össze vagyok zavarodva, nem tudom:( és még más bajaim is vannak

25 l

ja és aki számomra nem tetsző dolgot tesz, annak nem tudok jópofizni, haverkodni, mint barátnőm..ő nem tudom hogy képes hülyülni, ha megsértik valamivel előtte...

2012. jún. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Röviden azért, mert túl gyenge lábakon áll az önbizalmad.

Vagy nagyon szeretnéd, hogy foglalkozzanak veled, vagy nagyon félsz tőle.


Ha azt gondolod, hogy csakis rosszakat gondolnak és beszélnek rólad a hátad mögött, akkor az bizony erős paranoiditásra utal és lehet kezdődő üldözési mánia jele. Jó volna, ha nem hagynád elhatalmasodni.

2012. jún. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!