Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mentsek meg egy hirtele...

Hogyan mentsek meg egy hirtelen megszakadt online barátságot?

Figyelt kérdés

A barátság azért online, mert a barátnőm nagyon távol lakik tőlem, és egyelőre nem volt lehetőségünk személyesen találkozni. Szóval kb. 3 éven keresztül rendszeresen leveleztünk. Annyi mindenben egyezett az értékrendünk és az ízlésünk, hogy igazi lélektársnak éreztem. A barátságunk kölcsönös volt, őszintén kommunikáltunk. Néhány hete egy személyes probléma miatt eléggé megzuhant lelkileg, és én próbáltam bíztatni, hogy minden rendben lesz. Hogy örömet szerezzek neki, és megköszönjem az elmúlt években tanúsított törődését, elkértem a címét és küldtem neki egy apró ajándékot, ami passzol hozzá. Eleinte kissé ódzkodott, hogy ne vegyek neki semmit, de végülis könnyedén elfogadta.

Pár nap múlva írt, hogy megkapta az ajándékot, köszöni szépen, nagyon tetszik neki...stb.

Ezt követően a kapcsolatunk egyoldalúvá vált. Próbáltam újra felvenni a beszélgetésünk fonalát, de egyszerűen nem reagált. 2 hét alatt kb. 10 üzenetem maradt megválaszolatlanul. Tudom, hogy látta őket, mert a Facebook kiírta.

Ez 2 hétig tartott, végül tegnap váratlanul törölt az ismerősei közül. Kérdeztem, hogy mi baj van velem, de erre sem jött válasz.

Folyamatosan rágódom ezen, nem tudom elképzelni, mi lelte. Lehet, hogy az ajándék és az intenzív törődés döbbentette rá, hogy többé nem szeretne velem szorosabb barátságot ápolni? Esetleg rosszul érintette, amiért próbáltam pátyolgatni a bajban, és túl gyakran üzentem neki? Mindig nagyon figyeltem rá, biztos vagyok benne, hogy nem írtam sértő dolgot.

Nem szeretem a konfliktust, és nagyon szeretném őt visszakapni, de egyszerűen nem tudok visszaférkőzni a bizalmába. Ráadásul a Facebook-ról való törlés elég végleges jelzésnek tűnik, ami arra utal hogy nem kér belőlem többé! :(

Történt már veletek hasonló? Mit tanácsoltok?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. máj. 29. 19:32
 1/5 Bruce_Wayne ***** válasza:
100%
olykor előfordul hogy a nők úgymond besokallnak a sok törődéstől.Ha nem 10 megválaszolatlan levél után kérdezed meg mit tegyél azt javaslom, hagyd kicsit magára,ne írj neki és keresni fog...sajnos erre már nem látok esélyt, talán később még összefut az utatok,de ha nem akkor se légy szomorú,az életben jönnek mennek kapcsolatok,ezt bizony el kell fogadni.Nekem is nemrég szakadt meg egy a tiédhez hasonló nagyon jó barátság,bár nem online hanem valódi közegben.
2013. máj. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm neked és sajnálom a barátságod. Békén hagyom, ameddig csak szükséges. Bízom benne, hogy a makacsságom ellenére kapok még egy esélyt, hiszen korábban sosem volt konfliktusunk. Ha nem, akkor az idő majd begyógyítja a sebet...
2013. máj. 29. 22:55
 3/5 anonim válasza:
Én is jártam így évekkel ezelőtt, a mai napig nem kaptam választ a dologra. :(
2013. máj. 29. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a személyes problémája most is megmaradt és törölni akarja a facebook fiókját.

Nem lehet, hogy ez történt? Ott van pont valami két hetes várakozási idő, utána törlődik véglegesen.

2013. máj. 29. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szia kedves 4-es válaszoló! Nem erről van szó, a profilja él és virul, csak engem törölt, mert ha ránézek a lapjára, ott van a megjelölés lehetősége és alapból úgy néz ki, mintha idegenként szemlélném.
2013. máj. 30. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!