Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ha egy csúnyán megszakadt...

Ha egy csúnyán megszakadt barátság után a másik félnek még mindig ki vannak téve a közös fotók, akkor azt jelenti nem felejtett el?

Figyelt kérdés
Nem tudom ezt most rendesen megfogalmazni, de a lényeg, hogy az egyik legjobb barátommal olyan másfél éve elég durván megszakadt a kapcsolatom. Az én hibám is volt, viszont végül ő sértett meg mélységesen és zavart el a fenébe... Facebook ismerősei közül is törölt. Nemrég viszont tök véletlenül az adatlapjára keveredtem, mert felajánlotta őt oldalt ismerősként. Kíváncsiságból megnéztem a fotóit, hisz másfél éve nem tudok róla semmit. És fenn van még 2 fotó egy olyan eseményről, pontosabban kirándulásról, amire csak ketten mentünk el. Ez jelentheti azt, hogy benne is élnek még a szép közös emlékek?

2013. máj. 22. 19:05
 1/3 pod válasza:
100%
jelentheti, h egyszerűen elfelejtette letörölni, és nem is foglalkozik azzal a ténnyel, h az a két fotó még ott van a face-én... jelenthet direkt dolgot is, h ha esetleg te ezt látni fogod szerinte, akkor belegondolsz a közös emlékekbe, és esetleg felkeresed... meg azt is jelentheti, h kötődik ahhoz a kirándulós emlékhez, jó érzés neki, eszébe jutsz róla és szimpla nosztalgiáról van szó... de ezek hasamra ütött feltételezések - amit viszont biztos, h jelent, az az, h ez téged érdekel annyira, h még egy kérdést is kiírj róla itt, ami számomra egyenlő azzal, h vagy hiányolod a barátodat, v a képek okozta meglepettségedben jól esne neked, ha még tartana a dolog, esetleg ki tudnátok békülni... v ki tudja... szólj, ha tévedek :D de én a helyedben akár írnék is neki, hátha el tudtok beszélgetni kicsit,... ha igazán a barátod volt és te is neki, akkor ennyi idő után nem hinném, h elküldene újra a fenébe... max megdöbbenne, h felkerested... és végső soron legfeljebb kiderül számodra, h véget ért-e a dolog akkor, amikor utoljára beszéltetek, v még folytatódhat-e... tapasztalatom szerint soha semmi sem túl késő és a dolgok/kapcsolatok 99%-a rendbe hozható... HA szeretné az ember... ha pedig nem - akkor ne nézd meg többet a barátod face-ét
2013. máj. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jelentheti azt is, hogy nem felejtett el, de azt is, hogy az egyébként nem túl fotogén arcáról ezek a fotókvéletlenül előnyös képet adnak.

Egyébként miért kell egy barátságnak "csúnyán" megszakadni? Muszály belerondítani? Nem lehet emberi módon szakítani?

2013. máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az emberi módon való szakítás nem rajtam múlt.... Sőt én szakítani sem akartam... De mikor azt írtam neki hogy még mennyit könyörögjek hogy megbocsáss végre, elzavart a fenébe....
2013. jún. 3. 10:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!