Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Túlreagálom a helyzetet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlreagálom a helyzetet? Nagyon rosszul esett, amit írt. Részletek lent

Figyelt kérdés
5 hete vagyunk együtt a barátommal, és most jelentkeztek az első problémák, nézeteltérések. Facebook-on egy kommentben leírta, hogy fordulatot vett az élete, amit nem bán. Azt írta, hogy jó munkát szerzett, és ha így folytatódik, a gyerekvállalásban is főszerepet vállalna. Az utána következő mondat számomra nagyon megalázó volt: "mindehhez csak a megfelelő partner hiányzik.." 19 éves vagyok, a szüleimmel élek, most érettségizem, és komoly továbbtanulási szándékaim vannak. A barátom 22, független, saját lakása van, önálló életet él. Szerintetek ez a mondata célzás volt arra, hogy nem én vagyok a megfelelő partner a számára? Köszönöm előre is a válaszaitokat.

2013. máj. 14. 23:32
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Ez a facebook egy átok
2013. máj. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Rákérdeztél ott helyben, konkrétan? Mert anélkül semmit nem fogsz megtudni. De ezek szerint úgy látszik, nem veled tervez közös jövőt, hanem ló helyett szamár vagy. Vagy csak meg akart bántani.
2013. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazad van.
2013. máj. 14. 23:34
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

szerintem csak arra céloz h ehez egy érettebb nő kéne aki megengedhet egy gyereket magának

azért ha még tovább akarsz tanulni meg minden ez kemény éveket vesz igénybe hidd el neki is sok lenne az

2013. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kérdezd meg, hogy láttad a kiírását és ezt hogy értette?
2013. máj. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Süni, én teljesen értem mire gondolsz. De akkor miért van velem? Már esett szó erről a témáról, és azt mondta, hogy nem zavarja, ha kell még várnia 3-4 évet, mert megéri neki ha rólam van szó.
2013. máj. 14. 23:43
 7/10 A kérdező kommentje:
De azért nem vagyok megfelelő partner neki.. Én nem értem.
2013. máj. 14. 23:44
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

biztos csak prücskölésre akar nemtom aki ilyet ír hát az nagyon buta...

főleg h úgy írja ki h mindenki látja hát hú nem lehet valami nagy IQ harcos

de azért beszéld meg vele mert ez akkora szemétláda dolog volt tőle

2013. máj. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
93%

és mivel hülyén értelmezted

a hapsidra írtam mert nem nagy ész ha facebookra kiír ilyet a szerencsétlenje

2013. máj. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Engem is inkább a dolog nyilvánossága idegesít. Mert ahhoz van joga, hogy ezt gondolja.. lehet így van, és még nem állok készen erre. De ezt facebook-on közölni.. A barátaim előtt. Nem tartom fair dolognak.
2013. máj. 15. 00:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!