Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Találkozok egy fiúval, hogyan...

Találkozok egy fiúval, hogyan vegyem le a lábárol?

Figyelt kérdés

sziasztok

valaki segítsen nekem, holnap találkozok egy fiúval,tetszek neki én is mert mondta,nekem is tetszik nagyon de félek,mert nem vagyok tapasztalt a kapcsolatokba sajnos:( mit csináljak? szeretik a fiúk ha a nyakukat puszilgatják? vagy ha a hajukat birizgálják?

segítséééég



2013. jún. 1. 23:12
 1/6 anonim ***** válasza:
igen. húzkodd a haját, meg a fülét, de kicsit erélyesebben... ezt szeretik.
2013. jún. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem vagy tapasztalt a kapcsolatokban... Annyit tanácsolok, hogy ne erőlködj, mert ha tetszel neki, akkor úgy is beléd bolondul, ha önmagad adod... Ha nem, akkor pedig hiába is erőlködsz. Ha nem jön össze, akkor összejön mással. :) Csak pozitívan.
2013. jún. 2. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm:)


köszönöm utolsó kommentelő,igazad van,csak visszahuzodó tipus vagyok,nem tudom hogyan nyílak meg fiúk elött

2013. jún. 2. 10:12
 4/6 anonim ***** válasza:
Tudom, de attól még nem kell megjátszanod magad. :) Elég, ha csak azt teszed meg, amit szívesen megtennél. Ha tetszel neki, akkor értékelni fogja. :)
2013. jún. 2. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Egyet ertek az elozokkel mindig add onmagad kedves kerdezo.

Megkerdezhetem hany evesek vagytok?

2013. jún. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én 15 a fiú 14:)
2013. jún. 10. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!