Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Van olyan, aki ezen az oldalon...

Van olyan, aki ezen az oldalon ismerkedett meg valakivel, és jó kapcsolat alakult ki köztük?

Figyelt kérdés
2013. jún. 2. 21:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Igen!!! Nekem lett egy jó barátnőm innen az oldalról :)

Szívesen ismerkedek bárhol, bármikor mert sajnos a barátnőim eléggé szétszéledtek a világban..

24L

2013. jún. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
83%

Nekem pedig "pótanyukám" lett innen, egy kedves, ötvenes hölgy személyében.

N/27

2013. jún. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még senki de remélem találok majd valakit én is.
2013. jún. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Sparr0w ***** válasza:
46%
melyik oldalon?
2013. jún. 2. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hát ezen a gyakorikérdéseken:)
2013. jún. 2. 21:30
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyes lánnyal ismerkedtem itt meg, elég véletlenül. Kicsivel több mint 1 éve. Nem találkoztunk még élőben mert nagyon messze lakunk egymástól, nekem meg a munkám miatt nem volt időm arra hogy meglátogassam. Nagyon jóban voltunk, szerelem nem lett belőle az igaz, de jó barátok lettünk, de a kapcsolatunk egyik napról a másikra megszakadt, és azóta semmi hír róla. De ez van.

Meg megismertem itt még 2-3 embert is még, de velük nem lett jó kapcsolatom.

2013. jún. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen :)
2013. jún. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen.:D
2013. jún. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen:)
2013. jún. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

igen!!!! egy srác, az életem szerelme, az igaz szerelem, a megmentőm, a hercegem!


Már nagyon padlón voltam, amikor itt volt egy kérdés, hogy van-e valakinek kedve csatlakozni egy fórumhoz dumálgatni. és Jelentkeztem, de a fórumra itt találtam rá. És ő is pont akkor jelentkezett innen. És még aznap egymásra találtunk, nagyon passzolunk, és összejöttünk, azóta szerelem, már a házasság is felmerült azóta :)


szóval azért van értelme ezeknek az oldalaknak, és az Internetnek! olyan embereket hoz össze,akik máshol nem találnák meg egymást!


sok kedves net-barátnőm is lett innen, akikkel aztán fb, és örökös chat van. Kellenek ilyen barátságok is!


Bár tényleg jobb, ha utána van személyes találkozás, de ugye ez a távolság miatt nem mindig lehetséges.


De engem ha csak online barátság marad, annak is örülök, mert az is nagyon hasznos, hogy van kire írnod ha szükséged van rá.

2013. jún. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!