Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem tudom, hogy mit tegyek!?...

Nem tudom, hogy mit tegyek!? Teljesen megváltozott :/ (többi lent)

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 4 éve kb. legjobb barátnők vagyunk. Mindent tudunk egymásról,mindent megbeszéltünk. De az utóbbi időben valami megváltozott.Több ember is mondta hogy kibeszélt nekik. Persze amikor rákérdeztem az egészet tagadta... Meg jóba vagyok egy fiúval és tiszta féltékeny ,pedig csak barátok vagyunk...

Aztán megbeszéltük de rosszabb lett...semmi sem olyan mint régen ... És folyamatosan azt hajtogatja hogy én lecseréltem egy másik barátnőre pedig ez nem igaz...csak kevesebb időt töltök vele mert nem bízok benne.

Mivel most egy osztályba járunk ezért mindennap találkozunk de ez nem sokáig lesz így mert jövőre elballagunk... és megígértük egymásnak még régebben hogy tartjuk a kapcsolatot de sajnos ezek után nem tudom ...



2013. máj. 28. 19:26
 1/5 anonim válasza:
Hát én dettó igy vagyok az egyik barátnőmmel. Lehetnek rossz napjai, de ha ez már több ideje tart akkor vmi nem oké. Jobb lenne ha ketten megbeszélnétek. Vagy barátok maradtok vagy már társaságot kerestek magatoknak.
2013. máj. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom :/ igazából már nagyon elegem van...és ennek itt van vége...úgyhogy nem hiszem hogy lesz valami még ebből a kapcsolatból (legalábbis baráti nem az tuti)

De köszi azért a tanácsot ^^

2013. máj. 29. 19:51
 3/5 anonim válasza:
szivesen :) szerintem nem éri meg eröltetni azt ami nem megy. vagy kérdezd meg töle ő hogy gondolja ezt. hátha minden rendben lesz, de ha nem is biztos rengeteg ember van még körülötted
2013. máj. 29. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
hát én is így voltam az egyik barátnőmmel de ő elment és egyszer találkoztunk akkor mindent megbeszéltünk és teljesen másként beszélt velem szóval lehet hogy csak idő kell nektek
2013. szept. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 lia-lia333 válasza:

Háát volt egy idő,amikor mi is igy voltunk a legjobb barátnömmel,de megbeszéltük,mindent!meg bögtünk egy csomót,és elöhoztuk az összes felgyülemlett sérelmet,de sikerült túl jutnunk rajta,pedig akkor azt hittem vége.

Igazából még jót is tett nekünk,valahogy megújított,szóval szurkolok,ha még van miért.

Igazából szentem neked kell eldöntened,h megéri az az ember/ a barátságotok hogy ennyit szenvedj helyre hozni a dolgokat...

2013. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!