Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Furcsán vonzódom hozzá. Mit...

Furcsán vonzódom hozzá. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
Édesapámnak (és egyben nekem is) van egy jó ismerősünk, egy nálam jóval idősebb nő. Sokat találkoztam már vele, nekem nagyon szimpatikus, és mostanra már szinte a példaképemmé vált, ahogyan ismerem, és amit tudok róla(volt időm megismerni). Viszont mostanában furcsa módon vonzódom hozzá (ami azért furcsa , mert én is lány vagyok) . Fogalmam sincs, hogy ezt a hormonok teszik-e,(tehát átmeneti állapot) vagy csak nálam jönnek elő ilyen furcsa érzések? Természetesen ő nem viselkedik/gondolkodik így rólam, az viszont biztos, hogy előtte, és mindenki előtt(mármint a család/barátok előtt) nagy valószínűséggel palástolni fogom az érzéseim. Szerintetek mit kellene tennem?

2013. jún. 2. 21:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Mit jelent ez a furcsa vonzalom ?
2013. jún. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Megpróbálom leírni:szeretek vele lenni, inkább nagyon jó barátként tekintek rá, mint haverra (olyan társféle, aki mindenben segít, de ne értsd félre). Szeretek vele beszélgetni, megnevettetni, meg ilyenek. Szóval testi vonzalomról szó sincs.
2013. jún. 2. 22:22
 3/11 anonim ***** válasza:
Értem... szóval szexuálisan vonzódsz hozzá.. különben nem írnád így körül. Lehet, hogy csak valami fiatalkori hóbort, nem biztos, hogy leszbikus vagy.
2013. jún. 2. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
pótanyukaként szereted ?
2013. jún. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Van, amikor el tudom képzelni édesanyámként is, de olyan is, amikor ez a vonzalom mélyebb...azt viszont nem tudom hogy nevezzem...
2013. jún. 4. 19:40
 6/11 anonim ***** válasza:

lelkitárs?

barátnő?

2013. jún. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha szót nem találsz rá, keress képeket... Milyen kapcsolatot tudsz elképzelni a vágyott jövőben?


Amúgy hány éves vagy? Apukádnak ő az új barátnője, s te apukáddal élsz?

2013. jún. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Igen, olyan lelkitársféle. Erre hasonlít talán a legjobban. Viszont én mostanában arra is gondoltam, hogy mivel nincs olyan "igazi" barátom/barátnőm a suliban, ezért (mivel vele nagyon sokat találkozom) talán akaratlanul is őt tekintem legjobb barátomnak.
2013. jún. 5. 14:15
 9/11 anonim ***** válasza:

Szóval megélsz olyan érzéseket valakivelkapcsolatban, amelre nincsenek kategóriáid, és ez megijeszt.

Ez mindannyiunkkalmegesik. Az a helyzet, hogy túl kevés kategóriát állítottunk fel, sokkalta többfajta kapcsolat létezik emberek között.

Kb ennyi kapcsolatot tudunk egy szóval leírni:

szülő, gyerek, nagyszülő, testvér, rokon, keresztszülő, barát, jó ismerős, ismerős, mester, tanítvány, kolléga, lelkivezető, főnök, szerelmes pár... Van még pár, de még mindig kevés. És ha olyan érzést léünk meg, vagy olyan kapcsolat alakulki, amilyenről sosem hallottunk, aminek senki nem tanította meg a nevét, kétségbe esünk...

Azt kérded, mit kellene tenned. Mire gondolsz?

2013. jún. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Arra gondolok, hogy ezeket az érzéseket (ha teljesen normális) továbbra is "élve" hagyhatom magamban, vagy inkább (ha nem normális) fojtsam el ?
2013. jún. 5. 21:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!