Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkednek velem ilyen...

Miért viselkednek velem ilyen furcsán a barátaim?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egy ideje minden emberrel akit barátomnak nevezek, hullámzóvá vált a kapcsolatom. Inkább fiú barátaim vannak, nagyon jó volt a viszonyom mindegyikükkel. Nem volt semmi félreértés, senki nem akart többet a másiktól, stb. Közös programokat is szerveztünk mindig. Egyikükkel hirtelen csak lazává vált a kapcsolatunk, nem beszéltünk már annyit, pedig azelőtt szinte akármit el tudtunk mondani egymásnak. Egy másik barátommal pedig épp mélyülni kezdett a barátságunk, de egyre többet hívott kettes programokra, és én egy kicsit megijedtem, és lemondtam azokat. Aztán úgy tűnt, hogy nem akar velem beszélni. Tudom pedig, hogy nem akarna tőlem többet. A két említett barátom nagyon jóban vannak, meg is említettem nekik egy nap, hogy úgy érzem, megromlott a kapcsolatunk. Akkor pár napig visszaállt minden a régi kerékvágásba, de most megint olyan, mint előtte.. Gondolom, hogy ellenkező neműek közt nem lehet olyan mély a barátság. De közel állt.

Két lány barátom van, őket pedig hol érdeklem, hol nem, tudjuk, hogy igaz barátok vagyunk, de mégsem töltünk már annyi időt együtt.

Biztos én is tehetek róla, de nem tudom, mivel és miért taszítom el őket magamtól. Mit tehetnék?

L/18


2013. máj. 20. 16:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Lassan felnőttök. Persze felnőttek között is lehet szoros barátság, de már jönnek az egyebek: egyetem, család. Szerintem a második srác többet akart tőled.
2013. máj. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ismerj meg új embereket. :)
2013. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!