Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért viselkedek vele ilyen...

Miért viselkedek vele ilyen furcsán? Veletek volt már ilyen?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok. Van egy nálam jóval idősebb ismerősünk, (szintén nő, huszonéves)akivel mostanában nagyon jókat szoktunk beszélgetni, és teljesen jófej , meg minden , laza típus. Viszont mostanában nagyon másképp érzem magam mellette. Mindig nagy örömmel és nyugodtsággal tölt el, ha mellettem van, és ilyenkor mindig megölelném, de valahogy másképp mint a barátaimat, vagy a szüleimet. Mindig folyamatosan nézem őt távolról, és sokat gondolok rá, viszont ez nem mindig jó érzés. Sokszor próbálom magamban elfojtani , hogy nehogy rá gondoljak, vagy olyat tegyek, amit egy életre megbánnék. Szerintetek mi történhet velem? Egyáltalán normális dolgok váltják ki belőlem ezt a fajta kötődést?

2013. máj. 24. 20:04
 1/5 anonim válasza:

Tehát vonzódsz hozzá valamilyen szinten? legalábbis ezt szűrtem le. Amúgy normális hiszen eléred a kamasz kort, egyre több érzést fogsz megtapasztalni amit eddig talán nem,

viszont tanuld meg kezelni őket! :)

2013. máj. 25. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy értelmes választ kaptam, és nem lekezelőt. Örülök, hogy vannak még normális emberek :D . De hidd el, igyekszem kezelni az érzéseim, csak mostanában mindig rá gondolok, de rendszerint próbálom elterelni róla a gondolataimat, de ez van, amikor nagyon nehéz. De azért próbálkozik az ember :D
2013. máj. 25. 18:53
 3/5 anonim válasza:
így van próbálkozni muszáj hisz ebből is tanulunk, egyébként nagyon szívesen! 1. válaszoló voltam :)
2013. máj. 25. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
61%
Kb. ugyanennyi idősen nekem is volt egy ilyen barátnőm, aki iránt "rajongtam". Ha tehettem volna, egyfolytában vele lettem volna. Szerintem nincs ezzel semmi gond! Töltsetek együtt sok időt, élvezzétek ezt a kort, mert szép:)
2013. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, előfordul az ilyesmi. Egyáltalán nem kell nemi vonzódást feltételezni, az ilyen érzések olyankor is kialakulhatnak, amikor valaki iránt rendkívüli csodálatot érzünk, ahogy ez a te esetedben is van. A felnőttek amúgy sem gondolnak rosszra ilyenkor, tisztában vannak vele, hogy a kamaszok ebben a korban kezdenek el felnézni az érettebb személyekre, számukra még felemelő érzés is lehet, hogy valakinek a példaképévé válnak.
2013. júl. 19. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!