Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogy válasszak a kettő közül?...

Hogy válasszak a kettő közül? Nem bírják elviselni egymást.

Figyelt kérdés
Két nagyon jó barátnőmmel kb. egy időben ismerkedtem meg de teljesen más helyen így ők nem ismerik egymást. Eleinte minden jól ment, de utána ráuntak a másikra, hogy ha vele voltam, vagy ilyesmi. Javasoltam, hogy ismerjék meg egymást, barátkozzanak össze. Ez nem nagyon jött össze. Pedig nem különböznek, és nagyon jóba lehetnének, de nem hajlandóak egymással lenni. Nem tudom kit válasszak. Ki mellé álljak. Vagy egyik sem igaz barátom, ha ezt teszik velem? 16/L

2013. jún. 3. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A hármas barátságok lányoknál nem működnek, ebben a korban meg különösen nem. Miért kéne nekik is barátkozniuk?...Neked lehet mind a kettő a barátod, ne erőltesd, hogy jóban legyenek.
2013. jún. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne válassz,mindkettővel lehetsz jóban különkülön is!Nem muszáj mindnehova bandával menni,elég csak egyszerre az egyik.:)

17/L

2013. jún. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
1 Én mindig a hármas barátságokban éreztem a legjobban magam, mert mindig kiszorult valaki és soha sem én voltam az.:) Vagyis de, egyszer, de abból hamar kettes barátság lett.
2013. jún. 4. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a tanácsokat. De mit tegyek, például most az volt, hogy az egyikkel (S) megbeszéltem, hogy elmegyünk pizzázni, meg még jönnek mások is, de az nem lényeg. És a másik lány (K) pedig jó régóta mondta, hogy ha lesz akció az XYZ. boltban, akkor kisírjem el, mert kinézett pár dolgot. Ugyan azon a napon van. Mindekettőnek megigértem, de nem tudtam akkor még, hogy ez az akció is ugyanakkor lesz. :(
2013. jún. 4. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!