Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nektek van olyan barátnőtök...

Nektek van olyan barátnőtök aki külföldön él?

Figyelt kérdés
Nekem ma megy ki az egyik barátnőm és nagyon fog hiányozni. Tudom ott az internet, telefon, skype de ezek nagy ugyanazok mintha találkoznánk. 21/L
2013. jún. 13. 09:29
 1/2 anonim válasza:

Igen, van több is. Kénytelenek vagyunk emailben, smsben beszélgetni. Nem a legjobb, de legalább így tudjuk tartani a kapcsolatot.

21n

2013. jún. 13. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hová költözött a barátnőd?

Bárhová is, ne csüggedj: nekem van egy barátnőm, aki Ausztriában lakik. A neten ismerkedtünk meg, már kétszer találkoztunk is, és még fogunk! Igaz, ez nem olyan barátság, mintha mondjuk heti rendszerességgel találkoznátok, de hidd el, ez is valami! Van olyan "online" barátnőm, aki pl. Angliában él, még soha nem is találkoztunk, mégis barátoknak nevezzük egymást. Sokat beszélgetünk, ott vagyunk egymásnak, ahogy tudunk, a távolság ellenére is. :)

2013. jún. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!