Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Feladnátok egy jól fizető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnátok egy jól fizető állást külföldön, a barátnőtök miatt csak hogy újra közel legyetek egymáshoz?

Figyelt kérdés
2012. jún. 1. 12:04
1 2 3
 1/24 DiMalto ***** válasza:
100%
Nem.......
2012. jún. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg szempontot kéne figyelembe venni:

-mennyire szeretem

-mennyi ideje vagyunk együtt

-kint mennyit kerestem

-itthon mennyit tudnék

-hány éves vagy

-stb.

De lenne az a helyzet, igen.

2012. jún. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Egy jól fizető állásért én kimennék és vinném az asszonyt is :)
2012. jún. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 Diavolino44 ***** válasza:
100%

Aki nem volt hasonlo helyzetbe, annak fogalma sem lehet rola...

En nem adtam fel. 3 honap telt el azota, neha ugy gondolom h jol dontottem, neha ugy hogy rosszul.

5 evig voltunk eggyutt, 2 evet eltunk kint kozosen. O kapott otthon egy jobb allast, s azt mondta akkoris haza megy ha szakitotok vele. Pedig mar hazassag, gyerekek s szerepeltek a kozos terveinkben. Mondjuk en 1 evig kerestem akarmilyen munkat otthon, s semmit nem talaltam igy, nem tudtam meggyozni magamat, hogy hazamenjek vele. Nekem meg van szuk 1 evem itt kint remelem lesz eleg erom hazamenni.

2012. jún. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
nem
2012. jún. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Ha tényleg komoly a kapcsolat, vagy vinném őt is magammal, vagy maradnék. Nincs az a pénz ami pótolná a szerelmemmel töltött boldog hétköznapokat.

Persze, ha nagyon súlyos adóságaim lennének akkor már lenne a helyzet.

2012. jún. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
30 éves férfi, és 20 éves nő..
2012. jún. 1. 12:30
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

20 éves nő. Hát neki is sok fogalma lehet az életről. 2 éve még az iskolában tömték a fejét. Meg különben is, nehogy már a nő hozza meg a döntést, hogy hol éljen a férfi 30 évesen, és hogy mit csináljon. (A lányok 20 évesen még nem gondolkoznak életfogytig tartó kapcsolatban.)

Arra azért gondolj, hogy egy ilyen munka jó eséllyel határozza meg a következő 5 évedet, míg a kapcsolat lehet, hogy már csak 1 évig van veled.

Ha tényleg annyira fontosak vagytok egymásnak, akkor a közös jövő megalapozásának érdekében elviseli a távollétedet, vagy akár ki is megy utánad.

Ha találsz otthon hasonló munkát, akkor te is hazamehetsz. (De ne ebből indulj ki.)

2012. jún. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 carlpage válasza:
Őszintén szólva: az nem megoldható, hogy vinnéd magaddal? Mondjuk jobban jönne kicsit több infó: pl. Kint vagy-e már? Mennyire jobbak a lehetőségeid? Mennyire szereted őt? Írtad a korotokat. Hát... ő még elég fiatal. És ha fél év múlva kitalálja, hogy szakítani akar veled?
2012. jún. 1. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Kint vagyok már és 2 hete hogy nem találkoztunk, lefoglal a munka de sokszor gondolok rá és hiányzik, na meg szeretem.. az összeg jóval több mint az előző munkahelyen a barátnőm közelében...
2012. jún. 1. 12:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!