Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem képes felfogni,...

Miért nem képes felfogni, hogy csak barátok lehetünk? (lent)

Figyelt kérdés
van egy srác, egy éve irogat.. én már az elején megmondtam neki hogy ebből semmi nem lesz... De egyszerűen nem érti meg.Most volt egy kis hatás szünet, nem voltunk joba, de én mint barátot nagyon szeretem mert egy jolelkü kedves srác, és bármi van rá tudom h számithatok. megbeszéltünk egy talit. és azota irogatja h menjünk romantikázni. és a kapcsolatot meg nem szeretném megszakítani. valaki hasonlo helyzetben? tanács?
2013. jún. 15. 01:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Voltam hasonlóban. Nincs jó hírem, én úgy tudtam, megoldani, hogy megszakítottam vele a kapcsolatot. Sajnáltam nagyon, mert egy nagyon jó ember..
2013. jún. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Amíg érintkezel vele, benne addig él a remény, te pedig ezt táplálod. Gondolj kicsit bele az ő helyzetébe.
2013. jún. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Később is élhet a remény, mert bármi változhat. Mindenre volt már példa a világon.:)
2013. jún. 15. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Miért beszéltél meg vele talit? De most őszintén. Kicsit azért te is adod alá a lovat.
2013. jún. 15. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem igazán létezik barátság férfi és nő között, többek között pont ezért!


Illetve láttam már olyat, de az kb 1 milliárdból 1, tehát kb annyi esélyed van, mint Szálasinak a népbíróság előtt.


Ez nem fog áldozatok nélkül menni.

Ha nem akarsz tőle többet, sajnos nem szabad akarnod ennyit sem!

2013. jún. 15. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Figyelj 5-ös, nekem volt példa mindkettőre. volt kéttucatnyi barátságom, ami működött, és volt akivel megszakítottuk a kapcsolatot a topictéma okán, és attól nem szűnt meg senkinek a vágya. Én magam is vagyok szerelmes olyan fiúba, akit 20 éve nem láttam már, és bármikor összejönnék vele.
2013. jún. 15. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

A judo példája jut eszembe: ha nem tudod visszatántorítani, akkor húzd magadhoz, aztán térítsd ki az egyensúlyából.


Tehát feküdj le vele, aztán intézd úgy, hogy kiábránduljon :)

2013. jún. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Oversoul 1 válasza:
Egyébként mi az elutasításod oka egészen pontosan?
2013. jún. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
nekem van fiú barátom, aki tényleg a legjobb haverom.azért beszéltem meg vele egy talit, mert már alig beszéltünk és szinte mindennap látom. azért utasítom vissza több okból is alacsonyabb mint én, és most van is valakim akiről ő TUD. és ez sem érdekli..:S köszönöm a válaszokat!
2013. jún. 15. 08:57
 10/17 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem amikor ezt irosgatjágy ne találkozz vele, miért adod alá a lovat...nem lehet már beszélgetni senkivel anélkül, hogy ne merüljön fel a ***** ??

Talán gyengeelméjű a barátja, hogy nem fogja fel, hogy nem akar tőle semmit, de barátként szereti? Ha ezt nem tudja elviselni a másik fél, akkor neki kéne úgy döntenie, hogy el akarja felejteni a csajszit ezért nem beszélget vele, nem hajkurássza..most azzal miért adja alá lovat ha beszélgetnek??

2013. jún. 15. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!