Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam el neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki, hogy nem lehetünk többé barátok?

Figyelt kérdés
Van egy nagyon jó lánybarátom 1 éve kb. Osztálytársak vagyunk. Beleszerettem..de már régebben...igazából össze se kellett volna barátkoznunk de nem tudtam mit akarok...belekerültem ebbe a spirálba, amiből nincs kiút, csak ha megszakítom vele a kapcsolatot. Nekem is, és neki is jobb lesz így. Elmondani nem akarom neki. Hiába jön ezzel mindenki, hogy persze úgy jobb lesz..szerintem nem éppen. Főleg ha egy osztályba járunk. Nem tudom..csak úgy tudnám kiverni a fejemből ha már nem beszélgetnék vele

2013. jún. 6. 23:04
 1/6 anonim ***** válasza:
De ha egy osztályba jártok,akkor látni fogod minden nap. Mondjuk nyáron ki tudsz szeretni belőle, egyszerűen csak ne beszélj vele! Mikor keres,akkor mondd meg neki,hogy nem érsz rá,vagy hogy szerinted ez nem jó ötlet,vagy bármi.
2013. jún. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kérdező, gondolom fiú vagy. Na, az a lényeg, hogy ne szenvedj! Most el akarot őt veszíteni mindenféle szinten? Ha fontos neked, akkor most nincs itten probléma, akkor h.lyeség lenne, ha egyszercsak nem hallanál semmit sem róla, meg osztálytársak is vagytok most, ha fontos neked, akkor minek carnád le? ........
2013. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*mármint h őt minek carnád le, tehát, h mi van vele, meg nem lenne esetleg nélküled, akinek kisírhatná éppen a bánatát, magárahagynád... :/ Nem gondolnám h jó ötlet
2013. jún. 6. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy ő is így gondolja és most jól elb@szod.
2013. jún. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Fontos nekem nagyon. Ha tehetném a csillagokat is lehoznám érte az égről..nagyon fáj..de tudom nem érzi ugyanezt. Lehetetlennek tartom. Most leszek 12.-es már csak egy évet kéne kibírni. De legjobb lenne teljesen elfelejteni
2013. jún. 6. 23:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősöm is ebben szenved, ha lehet így mondani. Nem értem a srácot, miért nem mondja el a lánynak, annál jobban nem lehet "elkergetni". Ha annyira szereted, és nem viszonzott, úgy is látja rajtad, ezzel csak magadon tudnál könnyíteni. Tapasztalat, amíg nem mondja, hogy NEM, addig mindig reménykedni fogsz, és nem tudod elfelejteni.
2013. jún. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!