Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megmondanátok egy nagyon régi...

Megmondanátok egy nagyon régi jó barátotnőtöknek, hogy szerintetek nem viselkedett veletek tisztességesen, egy barátnőhöz méltóan?

Figyelt kérdés
Ha megmondom, akkor nagyon megbántom vele, de ha nem szólok, akkor én érzem magam rosszul, hogy nem vagyok vele őszinte.
2013. jún. 18. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez nagyban függ a barátnőd természetétől. Van barátnőm, aki másnapra elfelejti, hogy megbántottam, sőt, hálás ha valakitől őszinte kritikát kap, és van barátnőm, akit minden szótól óvni kell, mert 100 év múlva is emlegetni fogja, hogy ő meg van bántva. Én szólnék, finoman, mert idővel úgyis látni fogja rajtad, hogy valami nem ok. Egy jó barátságban ez úgyis előjön. Jobb túl lenni rajta.
2013. jún. 18. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Finoman megmondhatod, hogy rosszul esett neked ez és ez, ha ettől megbántódik, akkor milyen barátnő?
2013. jún. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Először gondold át, hogy valóban annyira megbántott-e téged a viselkedésével vagy csak túlreagáltad. Gondolkozz el rajta, hogy te tettél-e valami olyat ami miatt ő így viselkedett veled. Próbáld meg finoman felhozni a dolgot és ne csak őt hibáztasd. "Mindig kettőn áll a vásár". Ne tartsd magadban a problémáidat, tönkre tehet egy barátságot, ha nem vagytok őszinték egymáshoz. A konfliktusokat meg kell beszélni. Ha elsőre nem is megy, adjatok időt egymásnak, az idő sok mindent megold.
2013. jún. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha téged zavar mindenképpen mondd meg neki,ha tényleg nagyon régi és jó a barátság,akkor meg fogja érteni,inkább legyél őszinte vele.
2013. jún. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!