Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem válaszolnak nekem?...

Miért nem válaszolnak nekem? Mit csinálok rosszul? Vagy ez ilyen és törődjek bele?

Figyelt kérdés

Több emberre is ráírtam itt a gyakori kérdéseken, akiknél azt láttam, hogy barátot keresnek. Abszolút nem voltam nyomulós, se tolakodó. Egy valaki visszaírt, annak nagyon örültem, én is újra írtam, azóta attól az egy embertől sem jött válasz.

Pedig én nagyon szeretnék barátkozni, barátokat keresni, és próbáltam pár barátkeresőnek nevezett oldalt, de ott sem válaszolt nekem soha senki. Már komolyan nem tudom, mit kellene tennem. Ha esetleg van valami tanácsotok, nagyon szívesen fogadnám! Előre is köszönöm.

22/L


2013. jún. 21. 19:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is próbálok barátokat szerezni, de nem írnak vissza.:/Hát,majd csak találunk egy barátot.:D

13/L

2013. jún. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is jártam már így, aztán feladtam. Úgy gondolom, ezek az emberek valójában nem is akarják, hogy bárki érdeklődjön irántuk, mert akkor ki kellene mozdulni a kis, megszokott komfortzónájukból, bizalmat kellene szavazni egy idegennek, netán meg kellene erőltetni a netezéstől belassult agysejteket, hogy lehetőleg a másik fél számára érdekes dolgokat írjanak vissza... áhh, csak egy kis babusgatást akarnak kiprovokálni (jajteszegény) aztán vissza is bújnak a csigaházukba, részükről ennyi volt a "barátkozás". Vajon miért is magányosak, hmm...
2013. jún. 22. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. Válaszoló, teljesen igazad van! Én is így látom, és ez a baj már ezzel a világgal... Mindenki éli a saját kis életét, nyitni nem mer senki felé, ilyenek lettek a régi barátaim is, mind befele fordulnak a netbe meg a facebookba. Aztán meg nyavalyognak, hogy jaj de magányosak. Ez pont így van, ahogyan te is leírtad. Nem baj, a facebookon el lehet hitetni mindenkivel, hogy mennyire hiperszuper emberek vagyunk, közben legbelül azért magunk is tudjuk, hogy ez nem igaz.
2013. jún. 24. 09:35
 4/4 anonim ***** válasza:

Talán mert itt senki nem valami okosan, célirányosan keres barátot. Úgy értem, abból nem lesz nagy barátság soha, hogy "12/F Szeged környéke, unatkozom"

Hacsaknem arról akartok beszélgetni, milyen 12 évesnek lenni Szegeden. :D


Bevallom, sosem próbáltam itt barátkozni senkivel, fogalmam sincs, hogy kéne itt elkezdeni. De mikor anno neten ismerkedtem, a leglényegesebb az volt, hogy az illető érdekes legyen. :) Hogy már a levele szórakoztasson, azzal, hogy vicces vagy érdekes vagy eredeti. Fontosak a kérdések, hogy mindig dobd fel a labdát, és lehetőleg úgy, hogy ne egy felsorolással lehessen elintézni, hanem mesélnie kelljen. Meg nem árt a közös pontok villámgyors keresése.

Deee ez társas játék - lehetsz bármilyen jó, ha a másik nem az... vagy ha szimplán nem vagytok egy hullámhosszon, mert nincs érintője a világaitoknak, vagy a stílusotoknak. :)

2013. jún. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!