Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Csak azért csinálja, hogy a...

Csak azért csinálja, hogy a haverjának kevesebbet kelljen fizetni? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

naszóval.. van egy barátom akivel az elmúlt fél évben nem beszéltem, megromlott a kapcsolatunk, csak úgy voltunk egymás mellett a baráti társaságunkban, nem foglalkoztunk egymással. előtte viszont nagyon jóban voltunk! tegnap hirtelen rám írt, hogy nem érdekel-e egy buli 200km-rel odébb! én először csak lestem, hogy ez mi, mi történt vele, hogy rám irt? aztán kiderült, hogy egyelőre senkit nem talált, aki elmenne vele, egyedül viszont nem akar menni. ma megkérdezte, hogy megyek-e.. mondtam, hogy még egyelőre nem tudom. aztán végülis ma talált egy harmadikat, aki biztosan elkíséri! ennek ellenére egész este győzködött, hogy menjek, mekkora buli lesz, stb.

kicsit elgondolkodtam, hogy vajon nem azért csinálja-e, hogy jobban járjon, illetve, hogy a harmadik embernek kevesebbet kelljen fizetni. (vele mellesleg nagyon jóban van) vagy szimplán rájött, hogy milyen jókat szoktunk együtt bulizni? és felejtsük el, hogy nem beszéltünk fél évig? személyesen nem találkoztam vele eddig, de üzenetben ugyanúgy dumálunk mintha meg sem történt volna ez a fél év! kicsit gyanús lett a dolog! lehet h csak bebeszélem magamnak, de meg akarom tudni valahogy, hogy mégis mire megy ki ez az egész!

lemegyünk hárman, ők ketten faszán ellesznek, én meg már megtettem a dolgom, azzal, hogy kevesebbet kellett fizetniük és majd szarnak rám?

szerintetek?


2013. jún. 22. 01:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem először csak azért írt rád mert nem talált senkit, és ha nincs ló, jó a szamár is. Ha az ember vészhelyzetben van, csak előveszi a régi haverokat...

Viszont én úgy gondolom, hogy mivel pozitív megerősítést kapott, tehát nem küldted el az anyjába, hogy hol volt eddig, ezért mostmár tényleg fel akarja melegíteni a kapcsolatotokat.

2013. jún. 22. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is valami olyasmi történhetett amit az első írt.
2013. jún. 22. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Kérdezz rá :)
2013. jún. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem meg reálisabb, hogy csak a pénz miatt hív téged is.
2013. jún. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!