Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után most mit gondoljak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után most mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú a sulimban, mind ketten 8.-osok vagyunk, csak én a-s, Ő pedig b-s. Szóval már régen is tetszett, viszont nem volt olyan nagy ügy. Meg barátnője is volt. De egyszer megtalálta a kutyánkat és tőle vettük át, nagyon kedves volt. Előtte is, de aztán is sokat nézett, aztán rá nem sokkal szakítottak. Tegnapelőtt írtam neki, és nagyon sokat beszéltünk. Mondta, hogy ne hagyjam magam, hogy piszkáljanak az osztálytársaim (eléggé szemetek velem). És mondta, hogy utálja az ilyeneket, meg hogy nem szokta ezt csinálni. Erre azt mondtam, hogy azt érzem, mert engem sem piszkál, annak ellenére hogy mások ezt teszik, és Ő azt mondta, hogy igen, de nem tesz ellene semmit, pedig nagyon szeretne. Meg nagyon kedves is volt. Tegnap összefutottunk az utcán, köszönt és azt is mondta, hogy jó volt velem beszélni. Mondtam, hogy nekem is. Aztán ma minden megváltozott bennem, csak az nem hogy még mindig szeretem. Na és, ma olyan történt amire nem is számítottam, megcsókolta a volt barátnőjét, vagy is ezek szerint a már megint barátnőjét. Annyira fájt. Sírtam is egy sort. De mit csináljak, nem akarom elfelejteni.
2013. ápr. 10. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy 14 éves kisfiútól ne várd, hogy olyan érzéseket fog táplálni mint egy 14 éves lány. Benne tombolnak a hormonok, kanos, bármelyik csajt megcsókol, aki benne van. Sosem fog egyedül rád figyelni ilyen jellemmel, jobb ha felfogod!

Beszélhet veled jót, járhat veled, de attól még csak egy leszel a sok látnivaló közül :D

Mit csinálj ha nem akarod elfelejteni? Hát ha kapcsolatban van, akkor légy ribi és hajts rá ezek után.... Bár ugye aki kapcsolatban van azt erkölcs szerint hagyni kellene a p*csába! Hahó! -.-

2013. ápr. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De Ő most komoly nem olyan, és már 15 éves. Nem azért mondom, mert szeretem, hanem mert komoly, hogy Ő ne olyan mint a többi éretlen kis srác.
2013. ápr. 10. 21:11
 3/7 anonim válasza:

Egyszerűen beszélj vele élőben, hogy meg kedvelted, meg ez az, és ha ő is így gondolja akkor már lehet hogy ő is kiszemelt téged...

Légy bátor kérdezd meg nem veszthetsz semmit....

2013. ápr. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek szerint igen,nagyon erett latom ,milyen hatarozott,az igen....egyik percben szakitanak masikban smarolnak,elismeres...

Draga..jol mondtak az elobbi valaszolok ,egy 15 eves tobbe-kevesbe erzelmi-hullamok jellemzik es akarkibe hirtelen beleszeret aztan mar nem,elotted a bizonyitek,szakitanak majd megint smarolnak..Inkabb keress egy idosebb fiut aki komolyan veszi az eletet.18f

2013. ápr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerintem egy 14 éves lánynak pont egy 15 éves fiú kell, mert szerintem a 16-17 éves fiúk már nem csak csókolózni akarnak, gondolom értitek mire gondolok. És tudom, hogy el kéne felejtenem, de nem akarom, mert nagyon szeretem.
2013. ápr. 13. 17:07
 6/7 Polipop ***** válasza:
Lássuk csak... Megtalálta a kutyádat, párszor dumáltatok, jópofizott veled egy kicsit, és máris szereted?! Még csak nem is ismered! Ez afféle hülye kamaszos érzelmi hullámzás a részedről, hidd el. És minél jobban beleéled magad, annál rosszabb lesz.
2013. ápr. 13. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Persze, csak is az lehet, ugye? Tudod, akibe ezelőtt szerelemes voltam, az 1 évig tartott, és soha senki más nem tetszett addig. És oké, hogy 14 évesen az embernek még nem olyan komolyak az érzései. Ezt elhiszem, és gondolom később még erősebbek lesznek. Viszont azt a kifejezést nem használnám, hogy tetszik, mert annál több.
2013. ápr. 13. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!