Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Megutált a legjobb barátnőm...

Megutált a legjobb barátnőm és a legjobb fiú barátom?

Figyelt kérdés
a legjobb barátnőm és a fiú régen jártak de már szakítottak aztán utálták egymást most kibékültek ésbarátok. a fiút összeakarjuk hozni egy lánnyal én nem nagyon akarom,elmondtam a fiúnak h mit gondolok . és azt mondta h csak kavarom a szart aztán nem beszélt velem hanem a barátnőmmel sokat.megkérdeztem a barátnőmet h miről beszélnek és azt mondta nem mondja el megkérdeztem h miért és ezt eljátszottuk egy darabig végül azt mondtam h indokold meg h miért és azt mondta h csak és mondtam h ennyit nem tudsz megtenni...h megindokolod? és mondta h magán ügy. és aztán kiléptem . én mindig elmondok neki mindent ő is neki , nincsenek titkaink.... most mi a baja?

2013. jún. 24. 21:45
 1/1 anonim válasza:
Ismerem ezeket.. ameddig nincs más addig jó vagy te, de ha már kibékül valakivel akkor egyből szarik rád.. Szerintem hagyjad, majd úgyis megint összevesznek (többnyire az szokott lenni) aztán akkor majd rájön, hogy te voltál az igaz barát, ha nem, akkor meg úgyis mindegy, ne foglalkozz vele (tudom, hogy nem egyszerű egy (elvileg) legjobb baráttal, de ha így viselkedik veled..)
2013. jún. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!