Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan mondhatnám el egy...

Hogyan mondhatnám el egy fiúnak, hogy tetszik nekem és többet akarok a barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki találkozgatni akart velem és találkoztunk is. Utana en hívtam el mindig talizni.. A sokbol ketszer nem jött el pedig kettőből egyszer ő akart talizni.. De utána talált kifogast hogy mért nem jött el, de nem tudom, hogy az igaz volt-e. Nem is ez a lényeg, hanem az hogy mind a kettőnk bejön egymásnak és már (számoltam) es 11-szer kérdezte meg, hogy leszek -e a barátnője de mindig nemet vagy nem tudomot mondtam, pedig szerelmes vagyok belé és most meg ahogy már meggyőztem magam kimondom az igent de ha keresem, irok neki nem nezi meg az uzimet nem is valaszol.. Csak akkor beszelunk ha elobe osszefutunk es akkor ott integet futyulget de amikor előbe találkozunk akkor elfelejtem megkérdezni, hogy mikor találkozzunk.. És facen nem ír vissza meg nem is látja az üzimet!:/ nem nézi meg.. Mitcsinaljak..?? Még magam is bonyolultnak találom.!:/

2013. jún. 25. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyiszer nemet mondtál meg nem tudomot,akkor szerinted mit hisz?Ne haragudj,de ez így nem jó!

Akkor hívd vagy írj neki,vagy menj el a házához,és mond el neki mit érzel.:D Ez nem nyomulás,nem szerenád,nem ilyenek..ha őszinték az érzéseid,akkor hajrá!:D


17/L

2013. jún. 26. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Hát, rendben megfogadom a tanácsodat!..:)koszi szepen:)
2013. júl. 5. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!