Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért nem alakult ki vmi...

Miért nem alakult ki vmi komoly barátság senkivel? Ennyire rossz barát lennék?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok.

Áltiba voltak jó bnőim,de ahogy gimibe mentem megszakadt a kapcsolat velük.Vagyis inkább ők szakították meg velem a kapcsolatot.Gimibe pedig sose kerültem senkihez se olyan baráti viszonyba akibe meg is bízzak.Meg eljönne pl vásárolni vagy csak beülni vhová.

Az osztályban szinte mindenkivel nagyon jó a kapcsolatom de nem baráti.Sokszor csak pótléknak kellettem,hogy ha nincs itt x akkor üljek oda stb..

Nagyon rossz volt 5 évet így lehúzni,most érettségiztem hála a jó égnek!

Annyira rossz,hogy nincs kivel eljárni sehová,szerencsére húgommal nagyon a jó a kapcsolatom (3 év kor különbség van köztünk).Vele szoktam eljárni bulizni,vásárolni meg minden. De akkor is kellenne vmi jó barátnő akivel hülyülhetek,meg bármikor hívhatom,hogy elmegyünk vhová. Osztálytársaimmal hiába vagyok jóban,vhogy sulin kivül kb mintha nem is ismernénk egymást.Van 1-2 lány akivel szoktam talizni.De nekik se mondanék el semmi bízalmasat.Nem hívnak sehová ,jó egyszer kétszer hívtak egy buliba.De ennyi.

Majd megyek tanfolyamra szeptembertől remélem ott találok olyan embereket akiket barátomnak mondhatok és elmehetek velük szórakozni vagy csak találkozni stb.

Nagyon vidám,mosolygós, vicces,megértő, segítőkész csaj vagyok,szinte minden témáról tudok beszélni,még ha nem érdekel vagy nincs tapasztalatom még arról is tudok beszélni bár lehet hülyeséget :D szeretek bulizni is,de nem iszok sokat sose :)

Imádom a kutyákat,szeretek róluk beszélni,ettől függetlenül csak akkor beszélek róluk ha mást is érdekel,szóval a kutyaimádatomat nem zúdítom rá senkire se :D viszont ha rájönnek mennyi mindent tudok róluk akkor konkrétan faggatnak :)


Nem tudom miért nincsenek barátaim,nem hiszem,hogy annyira rossz tulajdonságokkal rendelkeznék amitől nem érdeklek senkit sem.


Már elég jól hozzá szoktam az egyedülléthez,de ezen szeretnék változtatni!


Esetleg ha más is van hasonló szituban szívesen beszélek vele :)

Egy kritérium nagyon szeretnek megtalálni a fiatal lányok (13-15 évesek) 18-25 év között keresnék beszélgető partnert ,barátot.


2013. jún. 27. 16:42
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:

ucsó mondat fura lett :D

szóval olyan fiatalokkal nem szeretnék barátkozni,bocsi!

inkább a saját korosztályommal!

2013. jún. 27. 16:46
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudsz helyesen írni, sajnos így nem barátkozhatunk.
2013. jún. 27. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
sajnálom ez van,nem tudok helyesen írni,ezt bevallom.De rohadtul lesz@rom..ettől nem lesz egy ember több vagy kevesebb szerintem!!
2013. jún. 27. 18:19
 4/17 anonim ***** válasza:
44%
Az én szememben igen :)
2013. jún. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
jól van akkor legyél boldog :)
2013. jún. 27. 18:23
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

Az vagyok, köszi.


Neked is kívánok hasonlókat :)

2013. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kerültél olyan emberrel egy közegbe még akivel összebarátnkozhatnál, amúgy ne várj olyan nagy találkozást akárkivel is, neked kel kiépítened a kapcsolataidat...
2013. jún. 27. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
tudom,hogy nekem kell kiépítenem a barátságot,csak a sok csalódás után nehéz megbízni bárkiben is,mindig azt hiszem,hogy mindenki kiakar használni,sajnos az osztályban elinte mindent megtettem,hogy közeli kapcsolat alakuljon ki néhány emberrel,erre meg vmi oknál fogva kihasználtak inkább és xy nem volt ott akkor jó voltam nekik..vissza gondolva jó h.lye voltam,hogy hagytam ezt :(
2013. jún. 27. 20:56
 9/17 A kérdező kommentje:
van 1-2 lány akikkel jóban vagyok,de nem tudom ha rájuk írok mondjuk minden nap az mennyire gáz..mert nem akarok olyan lenni aki ráerőlteti magát másra..
2013. jún. 27. 20:57
 10/17 A kérdező kommentje:
az a baj,ha nem írok rá senkire akkor letojnak magasról :/
2013. jún. 27. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!