Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy is van ez? Lehet fiu lany baratsag (komoly) kapcsolat nelkul?

Figyelt kérdés

valakik azt mondjak, hogy baratsagbol lesznek a legjobb szerelmek

masik hogy az eggyik fel egy ido utan tobbet fog erezni mint csak baratsag es szerelmes lessz

masok szerint nem, es nem letezik igaz fiu-lany baratsag

na hogy is van ez?


2013. febr. 3. 19:47
 1/9 anonim ***** válasza:

Nekem simán megy. Pontosabban csak ez. Egyszerűen nem tudok lányokkal beszélgetni, leblokkolok, semmi téma

Míg veletek drága férfiak, foci, f1, kockulás, egymás vérének szívása, filozófia...

Ezt sajna a sok buta libával nem lehet, és errefelé aki picit is értelmes, mind pletykás..:S

2013. febr. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egy idő után az egyik fél többet fog érezni és lehet belöle szerelem ha a másik fél vevő rá. Akik azt mondják h ez nem igaz akkor vagx a nagyon kevés kivétel közé tartozik vagy a másik fél temtudatja az érzéseit csak elfolytja.
2013. febr. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehet belőle szerelem, és legalább nem annyira zsákbamacska :)
2013. febr. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Lehet is,meg nem is.Van akivel működik az ilyesmi,van akivel meg nem.Akik nem vonzódnak egymáshoz egyáltalán,azok közt szerintem lehet.De amúgy szerintem biztos,hogy előbb ,vagy utóbb az egyik fél "elcseszi" a barátságot.
2013. febr. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

en is pont igy vagyok vele, baratok vagyunk (a legjobb) aztan tobbet erzek, es felek ha elmondom elromlik a baratsag


mar egyszer megjartam egy lannyal hogy elmontam hogy mit erzek es visszautasitott es es mar baratok sem vagyunk

2013. febr. 3. 20:21
 6/9 anonim ***** válasza:

Simán lehet barátság ha ez egyik lány vagy pasi szexis természetes hogy a szex megfordül fejukben az nem szerelem és nincs semi rosz a szexben ha mindketen akarják. Néha fog probálkozni szexuálisan ha szexi vasgy max elútasitod vagy bele mész nem feltétlen szertek egymásba . A leszbicsajok se filóznakk azal lehet e másik lezbi a haverjuk XD

F/23

2013. febr. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én lány vagyok, évek óta van haverom és nincs köztünk semmi.
2013. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
en nem a szexre gondoltam, nekem nem azert kell a baratno hogy legyen szex hanem hogy legyen egy szemely akivel torodhetek, megbeszelhetek dolgokat, es o is viszont szeret,
2013. febr. 3. 20:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán lehet ezis.
2013. febr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!