Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A barátaim, akik mellesleg a...

A barátaim, akik mellesleg a legjobb barátaim? | ˇ

Figyelt kérdés
És egyben az egyetlen barátaim, már nem először hagynak cserben, egyszerűen elfelejtenek, nem foglalkoznak velem, pedig én keresem a társaságukat, de átlátszó indokokkal leráznak. Ez nagyon szarul esik. Mit tehetnék?

2013. jún. 28. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Keress új barátokat, miért ragaszkodsz ennyire hozzájuk ha ők le se sz*rnak?
2013. jún. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint ,hagyd őket a fenébe és keress helyettük másikat , tudom ez egy kicsit kegyetlen és nehéz lépés , de mást szerintem nem nagyon tudsz tenni :S Vagy legalábbis én ezt tenném..
2013. jún. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Megértelek :/

hasonló a szitu,sose foglalkoznak velem a barátaim,de ha meg én nem megyek utánuk akkor nem is beszélnek velem és egyedül vagyok,másr többen mondták felejtsem el őket,de egyszerűen nem tudom..

most van egy lány akivel jóban vagyok, bár nem bnő szinten,de azt mondta,hogy a felszínes,érdek barátságokat elkell felejteni,mert tönkre tesz..

szerencsére ,hogy vége a sulinak(érettségi miatt) és nem is fogok velük találkozni,elhatároztam nem írok rájuk facen,nem keresem őket..ha fontos lennék nekik már írtak volna 3 hete találkoztam velük utoljára,eddig nem nagyon érdeklődtek utánam..én sem fogok..


jobb ha vhogy új barátok után nézel,mert téged is tönkre tesznek!

2013. jún. 29. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!