Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Miért nem akar már senki...

Miért nem akar már senki találkozni facebookon kívül? Honnan gyűjtsek új barátokat?

Figyelt kérdés

Régebbi barátaim állandóan csak fbon akarnak dumálni, rám írnak, hogy hogy vagyok, mi a helyzet, de nekem annyira nincs kedvem chatelgetni senkivel, ebből nem lesznek közös élmények, nézni az üres betűket.. AZ összes közeli barátom ilyen kb, nincs kedvük bulizni, se semmit. Már nagyon el vagyok keseredve, honnan gyűjthetnék barátokat?

19/L


2013. márc. 13. 19:03
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Na ja ez az ára...sajnos így múlik el az emberi kapcsolat..35.f.
2013. márc. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Igen és ez nagyon gáz..elmennek suliba, meg nem tudom, max sétálni, aztán fb. Nem lehet kimozdítani őket, kb mióta ez a dolog van 4 éve, azóta nincsenek közös élményeim a barátaimmal:/
2013. márc. 13. 19:11
 3/19 anonim ***** válasza:
67%
Tönkretett minket az Internet. Én is szeretnék új embereket megismerni, de nem tudok hol!
2013. márc. 13. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Én is már csak chatelek sajnos, de leginkább azért mert a páromhoz költöztem 150 km-re a barátaimtól, nem ismerek itt senkit. A meló mellett nincs is sok időm, de azért jó lenne itt is barátokat találni, csak az utcán, boltban nem tudok ismerkedni, melóhelyen nincsenek "jelöltek", máshová meg nem járok. Csak a párommal, de akkor meg vele vagyok és nem nagyon tudok ismerkedni.
2013. márc. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon érdekelne a kérdésre a válasz...

Én sosem regisztráltam egyik közösségi oldalra sem, mert pontosan mindig ezt a hátrányát láttam...

Minek tanulmányozzam mondjuk 150-200 ember profilját, amikor élőben nem tartjuk a kapcsolatot, nem találkozunk?

Pont azért nem találkoznak az emberek egymással, mert napi szinten látják: melyik pillanatban mi történt a másikkal...

IWIW-re se regisztráltam régen bár küldözgették a meghívókat néha, de nem hatott a "jajj, másfél éve nem kaptam meghívót, most kaptam egyet és rád gondoltam" szöveg sem...


31/f

2013. márc. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát gyerekek és ez csak egyre rosszabb lesz sajnos! Mi is csak itt beszélünk pedig lehet az életben jó kis barátok lennénk!
2013. márc. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Előzőnek: szervezzünk találkozót! :)
2013. márc. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szervezzünk, hol? :)

Régen a barátnőimmel beszéltem meg amiket gyk-n kérdezek, most pedig itt ismeretlenekkel. Mert a barátok nincsenek fb chaten, vagy már oda sincs kedvem felmenni, mert úgyis csak hülyeségekről beszélünk röviden, nem olyan, mint élőben, és mert az álismerősök jönnek jópofizni. Igaz, már korlátoztam magam és csak néhány barát lát, ha fent vagyok.

2013. márc. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Hát néhány emberrel szívesen találkoznék innen akik szimpatikusak voltak , de néhányat legszívesebben megfojtanék! De téged jópofának nézlek :)
2013. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ezzel az a baj, hogy tuti nem egy helyen lakunk. Volt egy csaj akivel összehaverkodtam itt, felvettük egymást - facebookon-, beszélgettünk, de valahol Vas megye legtávolabbi csücskében lakik.
2013. márc. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!