Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy NINCS szükségem segítségre?

Figyelt kérdés
A barátaim kezdenek az idegeimre menni. Volt egy elég kemény idöszakom, amikor padlón voltam és vagdostam magam, de annak már vége. Csakhogy. A barátaim, mivel olyan kedvesek, elhatározták, hogy nekem bizony segítenek. Hiába mondom, hogy nem kell. Erövel vinnének pszichológushoz, mert biztosra veszik, hogy beteg vagyok. Csak azért mert havonta látnak rajtam 3-4 karcolást. Még csak nem is mély, 2-3 hét alatt elmúlik. Mért nem fogják fel, hogy kell ez az egészen kicsi, és hogy semmi bajom? Hogy tudnám elmagyarázni, hogy hagyjanak békén?

2013. júl. 1. 21:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10 -igen,csak annak szabad segíteni, aki kéri- valamilyen módon, nem biztos, hogy szavakkal. Sokan vannak aki sóvárogva várják, valaki segítsen nekik, akár egy jó szóval..
2013. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
0%
ha elmagyaráztad érthetően és mégse hagyják abba akkor elég egy-két füles és majd megértik!:)
2013. júl. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:

szerinted a NINCS szükségem segítségre és a...


"Istenem, adjon már valaki tanácsot!!!!! Idegesít ez az egész önkéntes szeretetszolgálat-akció! HOGYAN MAGYARÁZZAM, EL, HOGY MEGÉRTSÉK, FELESLEGES A SEGÍTSÉGÜK, MERT JÓL VAGYOK????? Csak ezt az egyet kéne tudomásul venniük, olyan nehéz ez?"



... kiborult hisztérikus "kiabálás" az interneten mennyire fedi egymást?

valszeg csak két nagy pofon kéne neked vagy találni valami hobbit --> rézkarc

és miért? mert eddig akárhány hülyegyereket ismertem aki vagdosta magát az mind csak figyelmet kívánt.

2013. júl. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!