Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehetne ezt a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne ezt a legjobb módszerrel megoldani? (nem vagyok már tinilány; és nagyon ritkán fordul (t) velem elő, hogy ennyire megtetsszen valaki)

Figyelt kérdés
Szóval: az iwiwen megláttam egy férfit (egyedülálló), és szeretnék valahogy megismerkedni vele. Kérdés, hogyan csináljam, hogy ne legyen olyan feelingje a dolognak, hogy én udvarolok, vagy "felkínálom" magam, mert ez a viselkedés nem az én stílusom. De valahogy észre kellene, hogy vegyen. Hogyan, miképp oldanátok meg egy ilyen szitut?
2010. ápr. 21. 21:19
 1/5 anonim ***** válasza:
"véletlenül" jelöld be ,hogy ismered innen vagy onnan ,ha van egy csöpp vér a pucájában és tetszel neki ugrani fog
2010. ápr. 21. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

szerintem is jelold be ismerosnek :)


esetleg irj neki kommentet a kepe ala :) h ari v valami bokot esetleg :)


16/L(T.)

2010. ápr. 21. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
SZERINTEM IS JELÖLD BE
2010. ápr. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jobban jársz, ha levelet írsz neki vagy kommentet a képe alá. De a levél a legjobb.

Én nem jelölök vissza senkit ha nem ismerem, ez nálam elvi kérdés. Lehet akármilyen jó nő, naponta ezer bejelöl nem érdekel... szóval ezzel mellé lehet fogni.

Haverjaim se jelölnek vissza senkit csak úgy. Tehát vannak ilyen férfiak is.


De szerintme azzal ha elkéred az msnjét vagy elmondod, hogy beszélgetni, ismerkedni szeretnél vele nem kínálod fel magad. Később majd úgyis átveszi ő az irányítást.

2010. ápr. 22. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is jelöld be és írj egy kis levelet hozzá. Egyedülálló pasi vagyok régóta, ha Hozzád hasonlóan valaki bejelölne, annak nagyon örülnék, csak sajnos ilyen nem fordul elő velem.
2010. ápr. 22. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!