Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi célja lehet ennek a baráti...

Mi célja lehet ennek a baráti körnek velem?

Figyelt kérdés

A szitu annyi, hogy felületesen régóta ismerjük egymást ezekkel az emberekkel, ők mind egy társadalmi csoportosulás tagjai (nem párttagok de hasonló). Az egyik fiú meghívott egy, a tiszteletére szervezett rendezvényre, nagyon jólesett, de nem éreztem indokoltnak, hiszen nem vagyunk olyan közeli barátok. A múlt héten bemutatott egy másik partyn a családjának, csak úgy. És több ember is szervezkedni kezdett, írtak, hogy mi ez a kérdéses rendezvény, kik jönnek. Mindenképp szeretnék, hogy jöjjek, és hogy a fiú is reméli, hogy ott leszek, s mivel küldött egy írásos meghívót, ami visszament a címére (hm, én nem kaptam tényleg semmit) addig is lelevelezzük.

Ehhez képest: a fiút bejelöltem facebookon, a leveleimre nem is válaszol. A szervezőcsaj, aki a kérdéses bulit rendezi, nem képes válaszolni a rendezvénnyel kapcsolatos gyakorlati kérdéseimre, pl: mekkora értékű ajándékot illik vinni, mi lesz egyáltalán a konkrét menete a dolognak, mettől meddig tart és egyáltalán hol lesz.

Nem értem. Úgy gondolják, hogy mindent sz****k le és csak menjek? Én ezt azért bunkóságnak tartom, főleg hogy egy privát rendezvényről van szó, amin közeli rokonok, barátok lesznek, a rendezvény tárgya itt és most nem fontos. A kérdésem, hogy miért kezdtek el velem "kokettálni" úgymond, és hirtelen akkor most mindenki meggondolta magát? Nem illene legalább erről értesíteni?

Vagy ha nem akartak meghívni, nem gondolták komolyan, akkor miért szívatnak így?

De hiszen nem is tettem semmit ami változtatott volna.

Az egész eléggé kellemetlen, hogy én kuncsorogjak, hogy mégis mi van? Nem fogok. Szeretnék elmenni, de mintha mégsem lenne összhangban minden, kérem, aki jobban érti, válaszoljon, köszönöm. (korral,nemmel)

26/L



2013. júl. 3. 07:34
 1/4 Alaque ***** válasza:

Én nem stresszelnék rajta a helyedben, pláne, ha nem is olyan jó ismerősöd az illető. Kaptál meghívót? Nem. Válaszolnak a kérdéseidre? Nem. Nem árultad el, miféle társaság ez, szóval nem fogjuk tudni megmondani, hogy most csak szívatnak, vagy elfelejtettek egyszerűen - ha nem múlik rajta semmi létfontosságú, akkor én nem mennék a helyedben. Persze infókat azért megpróbálnék kideríteni továbbra is, de meghívó nélkül nem mennék oda, mivel lehet, hogy be sem engednek nélküle. Legalább ennek próbálj utána járni.


Persze az is lehet, hogy az illető "akar tőled valamit", ahogy mondani szokás, és ezért hívott meg hirtelen felindulásból, de elfelejtett szólni róla a többieknek. Ha több részletet elárulnál, talán jobban tudnánk segíteni. Persze csak ha nem okoz kellemetlenséget.

2013. júl. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Össze akar jönni veled a pasi, egyértelmű. Nem volt gyerekszobád?
2013. júl. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Alaque: köszi a választ! :)

Sajna ennél részletesebben tényleg nem írhatok róla.

Meghívó nélkül beengednének, mivel elég sokan tudják, hogy meghívtak.

Ez a pasi nem akar velem összejönni, sőt egy nővel sem akar, nála ez nem jön szóba.

Nyilván először én is azt gondolhattam volna, hogy biztos azért, de ilyenről esetében nem beszélhetünk.

2013. júl. 3. 21:13
 4/4 A kérdező kommentje:

#2 Válaszoló:


a beírásoddal nem lenne semmi baj, ha a végére nem tetted volna oda azt a szúrást.


A primitív kérdésedre válaszolva, amilyen együgyű a logikád és a sértegető, szurkáló stílusod, te vagy az akinek nyilván sosem volt.

Menj innen és ne zaklass a hülyeségeiddel.

2013. júl. 3. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!