Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Baráti társaságon belül...

Baráti társaságon belül kiközösítés. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
Van egy barátom, vagy haverom, már nem is tudom minek nevezzem őt, aki rendszeresen bunkón viselkedik velem ha ott van egy harmadik személy. Amíg ketten vagyunk normális, jól elbeszélgetünk, de ha csatlakozik hozzánk bárki más a kis baráti körből, egyből le vagyok sz@rva.Ilyenkor bele mászik az xy seggébe, velem meg tahó, lekezelő módon viselkedik.Mindig is ilyen volt, csak megtanultam kezelni, de a legutóbbi ilyen alkalmával enyhén felhúzott.Nagyon régóta ismerjük egymást, rengeteget segítettem már rajta, ha a anyagi gondjai voltak stb.Sajnos nem értem miért csinálja ezt.
2013. jún. 25. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Sztem az eletben legalabb egyszer belefut az ember ilyen "baratokba".

Lepj le, hidd el nem ők a baratok!Egyszer majd megveregeted a vallad h de jol tetted hidd el! Az ilyenek vissza elnek a naiv emberek bizalmaval. Sok sikert!

2013. jún. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nuku tisztelet. Nem sértésből írom, de mindig azzal bánnak így akivel megtehetik.
2013. jún. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle. Beszéljetek erről. Lehet, hogy úgy gondolja nem adhatja ki társaság előtt, az igazi énjét, valamiért. A miértre a választ csak tőle tudhatod meg.
2013. jún. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat. Na igen a tisztelet, lehet igazad van. De lehet irigy erre arra, én erre is gondoltam.

Tényleg meg kéne vele szakítani ezt az egészet, de az nem egyszerű dolog, hiszen egy 6-7 fős társaságból, hogy "teszel" ki valakit?

2013. jún. 25. 15:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Oldd meg... Nehogymar ezt is mi csinaljuk helyetted.... hajrá!
2013. jún. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!