Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » A párom a haverjait is el...

A párom a haverjait is el akarja hívni a sokadik nyaralásunkra. Nem érti meg hogy semmi kedvem hozzájuk! Jogos a hisztim?

Figyelt kérdés

4 éve járunk, és még voltunk kettesben nyaralni sehol, mindig hívja a haverjait, és ők persze mindig jönnek is.

Először nem szóltam, másodszor, megemlítettem hogy jó lenne kettesben. Most már sokadszorra kérem hogy ne hívja őket, és vagy 1 hónapig veszekszünk a nyaralások előtt, de csak elhívja őket.

Most választás elé állítottam, vagy ők vagy én!

Azzal jött hogy "már meghívta őket, és olyan szemét vagyok, hogy nem akarok velük menni."


Úgyhogy most eldöntötte, hogy akkor én itthon maradok, az idei utazásunkat Ő fizeti, (egyébként fele-fele arányba, de volt olyan hogy én fizettem a kettőnkét.)

Én meg rávágtam, hogy "jó de akkor ha hazajössz már nem leszek itt." (albérletben lakunk.)

Erre ő: "mit hisztizek, nem igaz! nem értem hogy miért nem szeretem őket..." (egyébként tényleg utálom őket, de nem szoktam kimutatni, mert jól nevelt vagyok.)


Azóta mosolyszünet, és két hét múlva nyaralás.


A haverokat egyébként mindig látja szinte hetenként 2x-3x összejárnak hol velem, hol nélkülem.


Azért nem bírom őket, mert rossz hatással vannak a páromra, mindig leitatják részegre, érdekes elképzeléseik vannak a párkapcsolatokról és még bunkók is, nem csak velem.



2013. júl. 3. 23:41
 1/5 A kérdező kommentje:
Lány vagyok 24 éves
2013. júl. 3. 23:43
 2/5 anonim ***** válasza:

Két lehetőség van:

- te vagy olyan unalmas, hogy haverokat kell melléd hívni

- a pasid f.aszkalap

Egyik se jó neked.

2013. júl. 3. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
mar reg otthagytam volna a francba
2013. júl. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem jogos.. Akkor intézhetné úgy ,hogy a dolgokat ,hogy majd egy kis idő után lenéznek hozzátok 1-2 napra a barátai és akkor nagyjából mindenkinek jó lenne... Am szerintem biztos észrevették a barátai ,hogy utálod őket.. Nekem is hasonlóan ilyen baráti köröm van és az barátunknak a barátnője ,kb ugyan így viselkedik, pedig mi igazán rendesek voltunk mindig vele ,de aztán szép lassan kiharcolta magának ,hogy mi is utáljuk őt... Sőt még ugyan így hozza minden fele a barátnőjét is és hidd el mi sem örülünk neki.. Már mikor köszön (ha köszön) avval a gyűlölettel teli nézésével , már akkor kiráz a hideg.. És ezek ellenére mi mindig rendesek vagyunk vele. És ő is hasonlóan át szokott magához hívni és hidd el nem a csaj miatt megyünk át, sőt ha tehetjük olyankor valami indokkal lemondjuk az egészet... És ezt meg sem mondhatjuk a srácnak ,mert avval csak azt érnénk el ,hogy kellemetlen helyzetbe hoznánk. És a csaj is ugyan így kicsapta a balhét ,hogy ő vele akar lenni nem pedig velünk (megértem) ,de a srác nem értette meg..ugyan úgy hozza ,mindig és bennünk is felmerült ,hogy ha kettesben akarnak lenni , akkor mit keresnek nálunk? És hidd el nekünk sem olyan jó ez így...Evvel csak arra célzok ,hogy ne a barátait hibáztasd ők nem tehetnek róla,hogy ha a barátod erőlteti a dolgot..
2013. júl. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

kérdezd meg tőle hogy neki hogy esne ha közös nyaralásotokra elhívnád a barátnőidet


vagy ha már ennyire elhívta a haverjait , hívd el néhány barátnődet

2013. júl. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!